Uraz Kaygılaroğlu’ndan Melis İşiten paylaşımı: Şükür anı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununun Karadeniz turnesi sırasında Merzifon’da geçirdikleri trafik kazasında tiyatrocuları taşıyan minibüsün bir TIR’a çarpması kararı trafik kazası meydana gelmişti. Tolga Güleryüz, Burak Topçu ile Özgür Karataş hayatını kaybederken; Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci yaralanmıştı.

Melis İşiten ile 2014–2019 yılları içinde evli kalan ve Ada isminde beş yaşında bir çocukları olan Uraz Kaygılaroğlu, toplumsal medya hesabından bir görüntü yayınlamıştı.

“MELİS İLE İRTİBAT HALİNDEYİZ”

“Arayan soranlar genel bir yanıt olsun” diyen ünlü oyuncu, şu sözleri kullanmıştı:

Dün yaşanan trafik kazasından beri Melis ile irtibat halindeyiz. Çok korktuk. Çok feci bir kaza yaşadılar. hayatını kaybeden arkadaşlarımız var. Melis’in durumu âlâ, yaralı lakin âlâ. Kıymetlerinde sorun yok, hiç bir hayati tehlikesi yok, kalıcı bir şey yok. Ceyhun uygun, ufak tefek yaraları var doğal ki. Sergen’in durumu biraz daha ağır.

Kazanın akabinde eski eşinin sıhhat durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Uraz Kaygılaroğlu’ndan yeni bir paylaşım daha geldi.

“ŞÜKÜR ANI”

İşiten ve kızı Ada ile birlikte objektif karşısında poz veren Kaygılaroğlu, çekildikleri fotoğrafı “Şükür anı” notuyla yayınladı.

“BENİM İÇİN ENDİŞELENMEYİN”

Öte yandan ambulans uçakla İstanbul’a ameliyat olmaya gelen Sergen Deveci, “Sevginizi kısacık müddette çok derinden hissettim. İkinci baharımın geriye kalan kısmında daima buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin” bildirisini yazmıştı.

“GÖZLERİMİ KAPATIYORUM O ANI YAŞIYORUM”

Kazada takım arkadaşlarını kaybetmenin ıstırabını yaşayan Ceyhun Fersoy, meskeninde çekilen bir fotoğrafı duygusal notla paylaştı. Fersoy paylaşımında şunları söz etmişti:

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Güya sinemanın ortasında bir sahneyi oynamış üzereydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, zira 3 pahalı arkadaşımız bunu istemezdi… Çok bedelli yol arkadaşlarımı kaybetmenin kederini tanım edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Artık ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha düzgün olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum… Arayan, bildiri atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, düzgün ki varsınız. Üç pahalı dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…

“KAYBETTİKLERİMİZ İÇİN HER GÜN DAHA DÜZGÜN OLACAĞIZ”

Melis İşiten ise şunları söylemişti; “Kaybettiklerimiz için her gün daha güzel olacağız. Sevginize bin şükür.”