Tuba Ünsal’ın fit manzarası dikkat çekti

Bilgin

Global Mod
Global Mod
‘Geçirgen bağırsak sendromu’ hastalığı niçiniyle sıkıntı günler yaşayan oyuncu Tuba Ünsal, geçtiğimiz aylarda Şamdan Plus Mecmuası’na hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu.

“DİNDAR BİR AİLENİN PARÇASIYDIM”

Ünsal, “Hayatta sizin için de her şey daima epey yolunda gitmemiştir herbiçimde, ortada takıldığınız anlar da olmuştur o denli değil mi? bu biçimde anlarda nelerden güç aldınız?” sorusuna verdiği karşılıkla dikkat çekmişti.

Çok dindar bir aileden geldiğini söyleyen 40 yaşındaki oyuncu, “Dua ederim. Küçükken epeyce dindar bir ailenin parçasıydım. Babaannem kara çarşaflı bir Müslüman idi. Babaannem Sare’yle fevkalade bir münasebetim vardı. Kızıma onun ismini koyarken dua ettim, ruhu ona üflensin onun üzere merhametli biri olsun diye. Onun yardımıyla namaz kılmayı, dua okumayı ve ibadet etmeyi öğrenmiştim. daha sonra dinin çağdaş toplumdaki tabuları ve üstündeki baskıyla bir anda kendimi meditasyon yaparken, anlamadığım lisanda Sanskritçe mantralar dinlerken buldum. daha sonra aslında ‘kolektif dua’ diye bir şey olduğunu keşfettim, yani bu topraklarda her insanın ortak ettiği duanın titreşiminin mucizelerini gördüm” demişti.

“yeniden DUA ETMEYE BAŞLADIM”

Ünsal, namaz kılmaya ve dua etmeye bir daha başladığını belirterek, “Şimdi tekrar dua etmeye başladım. Sabah namazına da başladım. Secde etmenin kan akışıyla bir arada hipofiz bezi üzerinde harikulade olumlu bir tesiri var” tabirlerini kullanmıştı.

Ünlü isim, kelamlarına; “Yogadaki baslasan pozu ve secde etmek birebir etkiyi yaratıyor. İkisinin de söz karşılığı ‘Boyun eğmek, teslim olmak.’ Dini vecibeleri yerine getirmek için bütüncül bir hayat değişimine giremiyorsam da kendime güzel geleni seçmekte özgürüm” diye devam etmişti.

“NE DÜŞÜNDÜKLERİ UMRUMDA DEĞİL”

Akabinde bir davette görüntülenen Tuba Ünsal, , “Sosyal medyada ‘Namaz kıldığımı söylemeye çekinirdim’ sözleriniz nasıl reaksiyon aldı?” sorusuna şu cevabı vermişti:

“Kötü olduğumda maneviyatımı güçlendirmek için bu biçimde bir şey yaptığımı söylemiş oldum. Binlerce ileti aldım. Bu açıklamada bir sorun görmüyorum. Fransa’daki arkadaşım kiliseye gidip dua edebiliyorsa, ben de bunu açıklamaktan niye çekineyim. İnsanların da ne düşündüğü umurumda değil.”

ECE SÜKAN İLE BULUŞTU

Tüm bunların akabinde Ünsal, evvelki gece arkadaşı Ece Sükan ile Bebek’te bir yerde bir ortaya geldi. Yer çıkışında muhabirlerle kısa bir sohbet eden oyuncu “Arkadaşlar her şey yolunda, Ece ile bir ortaya gelememiştik biraz hasret giderelim istedik” diyerek kendisini bekleyen araç ile yerden ayrıldı.

İki çocuk annesi Ünsal, sokak tarzı ve fit manzarası ile de dikkat çekti. Göbeğini açıkta bırakan kısa mavi bir sweatshirt giymeyi yeğleyen Ünsal, yeşil pantolonunu da tek bantlı topuklu ayakkabılarıyla kombin etmişti.

İKİ ÇOCUK ANNESİ
Daha evvel üç defa evlenip boşanan Tuba Ünsal’ın 2010-2012 yılları içinde evli kaldığı Cem Pilevneli’den Sare isminde bir kızı, 2013’te nikah masasına oturduğu 2018 yılında boşandığı Mirgün Cabas’tan da Civan Mert isminde bir oğlu bulunuyor.