Tansel Öngel’den ‘Biran Damla Yılmaz’ açıklaması: ömrümde yalnızca iş var!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Direktörlüğünü Çağ Çalışkur’un yaptığı ‘Dalgakıran/ Sea Wall’ isimli oyunun prömiyeri geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Ünlülerin adeta akın ettiği geceye, İpek Alım, Deniz Türkali, Tekçe Akalay, Tuğrul Tülek, Selen Öztürk, Hazal Kaya, Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Şebnem Bozoklu, Melisa Doğu, İstek Kocaoğlu, Murat Boz, Yıldız Davet Atiksoy, Berk Oktay,Tansel Öngel, Ozbi, Tuba Büyüküstün, Cem Avnayim, Asena Girişken, İdil Sivritepe, Gökay Gündoğdu, Bulut Reyhanoğlu, Şevval Sam üzere isimler katıldı.

“BU AKŞAM TEK BİR BEKLENTİM VAR”
Prömiyere katılan birbirinden ünlü isimlerden biri olan 45 yaşındaki Tansel Öngel, basın mensuplarıyla sohbet ederek hem projeleri hakkında, birebir vakitte özel ömrü hakkında konuştu.

Öngel, “Her şey yolunda, ‘Masumlar Apartmanı’ devam ediyor, ‘Maske Kimsin Sen’ bitti. Bence epeyce hoş bir programdı, üzüldüm. Çok hoş de yansılar alıyorduk. Çok severek sunduğum bir programdı. Bu akşam tek bir beklentim var, o da canım arkadaşım Serkan’ın (Altunorak) yıldızının parlaması. Ona şahitlik etmeye geldim. Kendisi benim okuldan arkadaşım aslına bakarsan, eminim fazlaca hoş bir oyun oynayacak. Metni de biraz biliyorum, Serkan bu akşam sahnede hepimizi mest edecek” diye konuştu.

‘AŞK’ SORUSUNA CEVAP VERDİ
Oyuncu, muhabirlerin “Tansel Beyefendi, Biran Damla Yılmaz ile isminiz anıldı, hatta spor yaparken fotoğraflarınız ortaya çıktı. Ama şu anda kendisinin bir alakası, var biz bunu sizden öğrenmek istiyoruz. Aranızda aşk olmuş muydu?” sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Kendisi de deklare etti, biz yalnızca arkadaşız. Yan yana gelen herkesi yakıştırıyorlar, sağ olsunlar bizi de yakıştırmışlar lakin biz yalnızca arkadaşız. Damla’nın bağı var, o manada bir ilgim yok ancak arkadaşlığımız var. Benim hayatımda yalnızca iş var, çalışmak var.”

EL ELE GELDİLER
Öte yandan Biran Damla Yılmaz, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya fenomeni Sercan Yaşar’ın Gümüşsuyu’nda bir restoranda düzenlediği doğum günü partisine, Davet Telkıvıran ile birlikte el ele gitmişti.

Basın mensuplarının ikiliye, “Geçtiğimiz günlerde bir arada görüntülendiniz fakat bağlantıyı kabul etmemiştiniz, artık el ele geldiniz” demesi üzerine çift; “Biz o denli bir şey yapmadık arkadaşlar,” yanlış hatırlıyorsunuz” yanıtını vermişti.