Survivor’dan diskalifiye olan Seçkin Piriler’den Kaan Tangöze açıklaması!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
‘All Star’ın akabinde bu dönem bir daha ‘Ünlüler-Gönüllüler’ formatıyla ekranlarda olan Survivor, Acun Ilıcalı’nın ‘akıl oyunları’ olarak nitelendirdiği parkurları ile güçlü bir kıyasıya gayrete sahne oluyor. Üç haftanın geride kaldığı Survivor 2023’te sıhhat sıkıntıları niçiniyle kısa müddette adadan ayrılan isimler de dikkat çekiyor.

İLK HAFTA POTAYA GİRDİ

Ünlüler ismine uğraş eden Seçkin Piriler, birinci hafta grup arkadaşlarının oyları kararı eleme heyecanı yaşadı. Lakin Ümit Erdim’in veda etmesiyle potadan çıkmayı başardı.

SURVİVOR’A DAYANAMADI!

Elemeden kısa mühlet daha sonra kuvvetli Survivor şartları niçiniyle Berdan Mardini’nni akabinde Seçkin Piriler’in de müsabakaya devam edemeyeceği duyuruldu. Acun Ilıcalı, 22 Ocak tarihindeki ada kurulunda “Maalesef bir yarışmacımız daha devam edemeyeceğini belirtti. Seçkin, Survivor koşullarının kendisi için hayli sıkıntı olduğunu gördüğünü bize iletti” açıklamasını yaptı.

“SURVİVOR’DA HER ŞEYİN DEĞERİNİ ANLADIM”

Survivor 2023 macerası epeyce kısa süren Seçkin Piriler, evvelki gece Kuruçeşme’de bir yer çıkışında görüntülendi. Arkadaşlarıyla eğlenmeye geldiğini söyleyen eski model, “Ailemi epey özlemişim, çocuklarımı fazlaca özlemişim. Orada her şeyin değerini daha güzel anladım” dedi.

“KAAN İLE KONUŞMADIM”

Survivor’a gittiği sırada çocuklarını babaları olan Kaan Tangöze’ye bırakan Piriler, “Döndükten daha sonra ya da giderken Kaan Beyefendi ile konuştunuz mu?” sorusuna yanıt verdi.

Ben Kaan ile konuşmadım. Yalnızca çocuklarımı aldım. Pazar günleri aslına bakarsan babaları onları görmek istediği vakit alıyor ve görüyor.

“KARDA YÜRÜYÜP İZİNİ MUHAKKAK ETMEYENLERDENMİŞ”

Seçkin Piriler, Mart 2010’de dört sene birlikte olduğu Duman kümesinin solisti Kaan Tangöze ile dünyaevine girmişti. Bu evlilikten Hakan ve Volkan isminde iki oğlu dünyaya gelen çift, Mart 2016’dan boşanmıştı. Tangöze, 2018’de kendisinden 19 yaş küçük müzikçi Kıvılcım Ural ile nikâh masasına oturmuştu. İkili, 2019’da kızları İlayda’yı kucaklarına almıştı.?

41 yaşındaki eski model, evli olduğu periyotta aldatıldığı argümanıyla ilgili olarak , “Karda yürüyüp izini belirli etmeyenlerdenmiş. Konseri olmadığında daima konuttaydı. Oysaki konserlerine gdolayıyormuş” demişti.