Survivor’da Yasin-Hikmet tansiyonu bitmiyor! ‘Aynı yerde kalmamızın imkânı yok’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bu yıl All Star formatıyla ekranlara gelen Survivor, 5 Mart Cumartesi akşamı 39’uncu kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Bu hafta oynanan kişisel dokunulmazlık oyunlarının birincisinde bayanlarda Elif, erkeklerde ise Berkan kişisel dokunulmazlık sembolünün sahibi olmuş ve birleşme partisine katılmayı garantilemişti.

Son kısımda ise kıyasıya çaba eden yarışmacılardan Nagihan ve Anıl, ferdî dokunulmazlığın sahibi ve birleşme partisine katılmayı garantileyen isimler oldu. Akabinde gerçekleşen SMS kurulunda; bu dört isim haricinde herkes eleme adayı oldu.

YASİN VE HİKMET ORTASINDA SULAR DURULMUYOR
bu biçimdelikle süratli eleme periyodunun başladığı Survivor All Star’da gönüllüler adasında tansiyon yükseldi. Daha evvel de arbede eden ve bu niçinle ceza alan Yasin ve Hikmet içinde bir defa daha tansiyon yükseldi.

“BEN YERİMİ VERMEM”
Hikmet’in oturduğu yeri kendinin temizlediğini söyleyen ve “Bizim burada anılarımız var” diyen Yasin, onun konutunu yaptığı yerde oturmasını söylemiş oldu. Bunu yapmayacağını söyleyen Hikmet ise “Bir aydır burada oturuyorum” diye karşılık verdi.

İkili içindeki gerginlik gece de devam etti. Hikmet’in yanına giden Yasin, “Ben sana anlayış gösteriyorum sen hiç göstermiyorsun. bu biçimde olmaz bak” dedi. Bunun üzerine Hikmet de “Yasin ben yerimi kimseye vermem” deyince olanlar oldu.

“Hikmet bak şayet racon kesersen, buna inat yaparsan durum epeyce farklı yerlere sarfiyat. Diskalifiye durumu var, sonlarımı zorlama benim. Hükümdarını dinlemem. Ben burda kendimi de yakarım seni de yakarım” dedi.

Bu tehditlere boyun eğmeyeceğini söyleyen Hikmet, “elinden geleni yap. İşine bak beni gaza getiremezsin. Bu sokak ağızlarını bırak” dedi. Bunun üzerine; “Kralı gelse bana racon kesemez” diyen Yasin ise giderek yükseldi.

Hikmet’in “Adam ol Yasin. Ben dumanını tüttürdüğüm yeri kimseye vermem” kelamları akabinde kendine hakim olamayan Yasin, “Bana hükümdarı gelse racon kesemez. Survivor’ımı falan yakarım” dedi. O sırada arkadaşı Gökhan, Yasin’i oradan uzaklaştırdı.

“YASİN’DEN HER ŞEYİ BEKLERİM”
Yaşananların akabinde verdiği röportajda Yasin’in davranışlarını pahalandıran Hikmet, “bir daha senin gözünün üzerinde kaşın var. Sen buraya oturma, burada benim anılarım var. Ben istediğimi yaparım” dedi, bunlar hiç güzel şeyler değil. Şu an asla Yasin’de o sakinliği nazaranmiyorum. Birebir yerde kalmamızın imkânı yok. Birebir yarış alanında bile bulunamayız. Her şeyi beklerim ondan” dedi.

NE OLMUŞTU?
Survivor’da geçtiğimiz haftalarda ada kurulunda Yasin Obuz ile Hikmet Tuğsuz içinde arbede çıkmıştı. Survivor grubu ve yarışmacılar, arbedeyi ayırmaya çalışmıştı. Acun Ilıcalı hengame daha sonrası kurulu acil topladı ve alınan kararları açıklamıştı.

İki tarafı da dinleyen Ilıcalı, Yasin’e “tekrar bu biçimde bir durum olursa seni kesinlikle eleyeceğiz” derken, Survivor’a devam edip etmeme sonucunı ona bırakmıştı. Devam etmek isteyen Yasin Obuz, altı mükafattan yoksun olurken Hikmet Tuğsuz da iki mükafattan men cezası almıştı.