Survivor’da Sema’dan değişik çıkış: İlerisi için epey korkuyorum!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bu yıl All Star formatıyla ekranlara gelen ‘Survivor’ tüm süratiyle devam ediyor. Çekimleri Dominik’te yapılan yarış, 28 Şubat Pazartesi akşamı 34’üncü kısmıyla izleyici karşısına çıktı. ‘Survivor All Star 2022’nin son kısmında dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunda; içi hava dolu toplarla rakiplerini suya düşürmeye çalışan yarışmacılar kıyasıyla rekabet etti.

Bayanlar içindeki çabayı kazanan ünlüler ekibi, erkekler çeşidinde da galip geldi. bu biçimdece haftanın son dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandı. Dokunulmazlık oyununa Seda’nın yaşadığı sakatlık damga vurdu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA SEMA-SEDA TANSİYONU
Elif’le karşı karşıya gelen Seda, oyun bittiğinde kolu epey acıdığı için çığlık attı. Kardeşi için endişelenen Sema ise Seda’ya ‘Ne oldu?’ diye sorunca, Seda çıldırdı. Seda, kardeşi Sema’ya; “Kolum ağrıyor ne olacak? Kolum ağrıyor” diye bağırdı.

İki kardeş içinde yaşanan durum kurulda de konuşuldu. Mevzuyla ilgili kelam alan Sema, “Orada bir şey oldu sandım o yüzden sordum. Bu daima yaşanır. Seda bana bağırır, daha sonra geçer. Yalnızca annem babam üzülsün istemiyorum” dedi.

Akabinde kelam alan Seda ise “Sema’nın daima ‘ne oldu?’ diye sorması beni sinirlendirdi. Zira onun orada havuza atlamasını bekledim. O yüzden bağırdım. Annemin babamın da üzüleceğini düşünmüyorum” halinde konuştu.

“KARDEŞLİK ÇOK ZOR”
Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Sema’ya “Ödül oyunu kazanıyorsunuz, yiyecek oluyor. Lakin Seda yemiyor. Bu sende nasıl bir tesir yaratıyor? Kazanmayalım Seda mı yesin diyorsun?” sorusunu yöneltti.

Sema ise bu soruya; “Benim buradaki en büyük sıkıntım diyebilirim. Kazanıyoruz lakin Seda yiyemiyor. Eminim o da benim için o denli hissediyor. Yarın öbür gün bağlantı oyununda ben oğlumla konuşacağım lakin o benim yeğenlerimle konuşamayacak. Bu o denli bir şey ki hem onun elinden bir şey almak zorundayım tıpkı vakitte elimdekini ona vermek zorundayım. Burada Arkadaşlık, dostluk tamam fakat kardeşlik fazlaca sıkıntı. En kuvvetli rakiplerimizden biri. Kuralına nazaran oynarsak elimizden geleni yapmamız lazım fakat kalp her vakit kural dinlemiyor” cevabın verdi.

“KARARLARIM VAR”
Yarışmacı kelamlarına; “Bunun fazlaca uzun müddet devam edebileceğini düşünmüyorum. Ben duygusal olarak o kadar kuvvetli değilim. Seda duygusal olarak benden daha kuvvetlidür. Bununla ne kadar yapabilirim bilmiyorum. Kararlarım var, yapamadığımı düşünüyorum. Yarın daha büyük şeyler olacak, kaldırabileceğimi düşünmüyorum” diye devam etti.

“Ben buraya gelirken de ‘kardeşimle sorun yaşar mıyım?’ epey düşündüm” diyen Sema, “Kardeşinin rakip olması epeyce garip bir şey. İlerisi için fazlaca korkuyorum” dedi.

“BU HİSTEN ÇIKMASI GEREK”
Kardeşinin söylemiş olduklerinden daha sonra konuşan Seda, “Tek yumurta ikiziyiz. Çok tartışırız hayli arbede ederiz ancak öteki bir şey olduğunda birbirimize birinci biz sahip çıkarız. Kendini bir şeyin ortasında zannediyorsa ve daha fazla üzüleceğini düşünüyorsa yanılıyor. Bu baş yapısından bir an evvelce çıkmalı, o da benim en büyük rakiplerimden biri. Anne-babamız da üzülmüyordur, bizle gurur duyuyordur. Bu histen bir an evvel çıkması gerek” sözlerini kullandı.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI MUHAKKAK OLDU
Gece sonunda iki arkadaşlarını eleme potasına yollayan gönüllüler ekibinde ismi çıkan birinci aday Yasin oldu. Akabinde performans birincisi olduğu için bir isim söyleyen Seda ise ‘Gökhan’ dedi. Buna bakılırsa bu haftaki eleme adayları; Evrim, Aşkım, Yasin ve Gökhan oldu.