Survivor’da bir ayrılık daha! Ünlü fenomen yarıştan çekildi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Survivor’ın ekrana gelen son kısmında yarışmacılar dokunulmazlık oyununda kıyasıya uğraş etti. Kazanan Ünlüler ekibi oldu. Yarışmacılar oyun daha sonrası kurula geldi. Gönüllüler iki eleme adayını çıkardı. Survivor’da eleme adayları Aziz ve Elanur oldu. İki isim yokluk adasına gitti. Ama Gönüllüler kadrosunda üzücü bir gelişme daha yaşandı. Ünlü fenomen yarıştan çekildi.

CHABY DEVAM EDEMİYOR

Daha evvel yokluk adasına giden ve ahenk sağlamakta zorlanan Chaby Han müsabakadan çekildi. Acun Ilıcalı kurulda yaptığı açıklamada, “Dünyanın en sıkıntı yarışı. Bugün prestijiyle devam edemeyecek ve katılaşan bir yarışmacımız var o da Chaby. Chaby, Survivor’a devam edemiyor.” dedi.

BİR İSİM BELİRSİZ

Walison’un hekim denetiminde olduğu belirten Ilıcalı, “Size haber vereceğim, onun sıhhat durumu güzel gözükmüyor. Çok ümitli değiliz. Kolundaki sorunda iddiamızdan daha önemli çıktı” açıklamasında bulundu.

Daha evvel Berdan Mardini, Seçkin Piriler, Yusuf Güney müsabakadan çekilmişti.

CHABY HAN KİMDİR?

Chaby, 15 Haziran 1992 tarihinde Güney Kore’de dünyaya geldi. ATV ekranlarında yayınlanan “Elin Oğlu” programıyla tanınan Chaby, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon kısmında eğitim gördü. Chaby Han ve ailesi 2007 yılında babasının işi niçiniyle Türkiye’ye yerleşti. 2017 yılında Türkiye’de “Ayla” sinemasında “Sung Joon” karakterini oynadı. Chaby YouTube kanalı üzerinden içerikler üretmeye devam ediyor. Chaby Han, 16 Mayıs 2022 tarihinde Gülce Elibol ile nikah masasına oturdu.