Survivor Yusuf Güney: Ölen arkadaşımın vasiyetini yerine getirdim!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Survivor, Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olduğu tartışmalı ‘All Star’ döneminin akabinde ‘Ünlüler-Gönüllüler’ formatına geri döndü. Yarışın 29 Ocak Pazar akşamı yayınlanan kısmına sürpriz bir veda damga vurdu.

Ünlüler ekibi takımında yer alan türkücü Berdan Mardini ve eski model Seçkin Piriler’in akabinde bir isim daha kuvvetli kaidelere dayanamadığı için diskalifiye oldu.

YUSUF GÜNEY DEVAM EDEMEDİ!

Yarışmanın imalcisi Acun Ilıcalı, “Sevgili Yusuf Güney ile ilgili bilgi vereceğim. ‘Bu kurallara dayanmak sıkıntı olacak’ demiştik. Kırmızı grup için bugün prestijiyle bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney, Survivor’a devam edemeyecek” açıklamasını yaptı.

“VEFAT EDEN ARKADAŞIMIN İSTEĞİ ÜZERİNE SURVİVOR’A GİTTİM”

Survivor 2023’e sıhhat sorunları sebebiyle erken veda eden Yusuf Güney, geçtiğimiz akşam Etiler’de bir dönerci çıkışı görüntülendi. Basın mensuplarının sorularına karşılık veren 38 yaşındaki müzikçi, şu tabirleri kullandı:

Ben oraya vefat eden bir arkadaşımın isteği üzerine gittim. Ölmedilk evvel ‘Ben gidemezsem sen git’ diyordu daima. Ben de onun isteğini yetine getirdiğimi düşünüyorum. Sıhhat sorunlarımdan kaynaklı geri döndüm.

“TÜKENMİŞLİK SENDROMU YAŞADIM”

Adada geçirdiği üç haftada kilo verdiği ve bronşlaştığı gözlenen Yusuf Güney, Survivor’a gitmedilk evvel Tükenmişlik Sendromu yaşadığını deklare etti: Dominik’e gitmedilk evvel koronavirüs pandemisi periyodu ve daha sonrasında Tükenmişlik Sendromu yaşadığımı düşünüyorum. Herkes girdi bence. Her şeyden bıkkınlık gelmedi mi sizlere de? Ben biraz ağır geçirdim lakin geri dönmem için de en uygun olanın oraya gitmek olduğunu düşündüm.

SON ELENEN GİZEM AVCI

Yeni dönemi 15 Ocak’ta başlayan Survivor 2023’te Ümit Erdim ve Aleyna Elibol’un ayrılığı daha sonrası üçüncü eleme heyecanı da geride kaldı.

1 Şubat Salı akşamı Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Tunga Sayan ve Senem Genç için SMS oylaması başlamıştı. Acun Ilıcalı, oylama kararınu gecenin sonunda yapılan gerçekleşen ada kurulunda deklare etti. En az SMS oyunu alarak adaya veda eden Gizem Avcı oldu.