Survivor karıştı! Nisa’dan Barış’a şoke eden kelamlar…

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Survivor All Star’da ekrana gelen son kısımda yarışmacılar dokunulmazlık için gayret ettiler. Birinci iki oyunu kazanan Ünlüler ekibi üçüncü dokunulmazlığı da kazandı. Ünlülerin dokunulmazlık kazanması niçiniyle Gönüllüler bir eleme adayı daha çıkardı. Birinci eleme adayı Evrim, ikinci eleme adayı Ayşe olmuştu. Üçüncü eleme adayını belirlemek için yarışmacılar ada konsebir daha geldi. Ada kurulunda Nisa’nın kelamlarına Barış’tan cevap geldi.

BARIŞ KURULDA AÇIKLAMA YAPTI

Nisa oyun sırasında Barış’ın Yağmur ve Sude’nin yanına giderek teselli etmesine atıfta bulunarak, “Çıldıracağım. Bayanları döven adam şu an ağlayan bayanları teselli ediyor” dedi. Barış ise kurulda bu kelamlara karşılık verdi. Barış kurulda yaptığı açıklamada, “Yarışmanın hayli eşiğinden döndüm. Şu an memnunum lakin amaç değiştirdim. Bundan daha sonraki tüm uğraşım bana takviye olanlar için olacak. Her şey epeyce hoştu. Benim başıma takılan soru işareti var. Oyun sonu Sude ile Yağmur’du sanırım, ağlıyorlardı. Aslında birfazlaca yarışmacının yanına gittim. Olağan birtakım şeyler duydum. Nisa, benimle alakalı daha evvel bir şeyler söylemişti. Benimle alakalı yerli yersiz, ‘kadınları döven, bayanları ağlatan adam gösteri yapıyor’ tabirini kullanmış. Ben her şeye hürmet duyuyorum. Benim bayanları ağlattımı ya da dövdüğünü neye dayanarak ima ettiğini fazlaca merak ediyorum. Nitekim benimle alakalı hiç bir şey düşünmesin, söylemesin. Zira ben o denli yapıyorum.” dedi.

Nisa, Barış’a yanıt olarak, “Aslında söyleyecek epeyce fazla bir şey yok. Kendisi de biliyor. O an orada içimden gülmek geldi. O yüzden şu an bir şey demek istemiyorum. Ben de görmezden geliyorum merak etmesin.O kadar kere ağladım ve konutumda kapandım o kadar şey oldu ki… Bu hususlara girmeye hiç gerek yok.” cevabını verdi.

Acun Ilıcalı, ‘Barış seni dövdü mü?’ sorusuna Nisa, “El kaldırmışlığı oldu, kapıyı kitleyip gitmişliği oldu. Ağlayan bayanı teselle etmeye gittiğini gördüğümde bana komik geldi. Kızlarla da bunu konuştum aslına bakarsan. ” açıklamasında bulundu.