Son dakika: Survivor’da süratli eleme periyodu başladı! Acun Ilıcalı haberi verince gözyaşlarına boğuldular

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Survivor son kısmında Ünlüler ve gönüllüler grubu yarışmacılarının uzun müddettir beklediği bağlantı oyunu oynandı. Dokunulmazlık ve ödül oyununun yanı sıra oyuncuların en hırslı olduğu yarışı kazanmak için iki ekip da parkura çıktı.

Birinci irtibat mükafatı ise yarışmacıların arkadaşlarından gelen elektronik postalar oldu. Bağlantı oyununu Bayanlarda kazanan ünlüler oldu. Erkeklerde ise kazaan gönüllüler oldu. Oyunu kazanan ekip kesintisiz bağlantı odasında en sevdikleri arkadaşlarından gelen e-postaları okuma bahtını elde etti.

Yarışmacılar sevdiklerinden gelen e-postaları okurken duygusal anlar yaşadılar ve göz yaşlarına hakim olamadılar.

“KEŞKE SAKİNLEŞİP GELSEYDİ”

Mert oylamada Nagihan’ı yazmasına ait, “Nagihan’ın olmadığı bir adayı merak ettim. Açık oylamada benim oyumla gitmiş oldu. şahsi hiç bir niçinim yok. Burada gayem Nagihan’ın gitmesi değil bir ders almasaydı. Kurulup gelmek yerine sakinleşip gelseydi keşke” sözleri kullandı.

Nagihan ise bu kelamlar şöyleki yanıt verdi: Benim kadromun arttan iş çevirmesi bana hiç yabancı gelmiyor. Hepsinin ciğerlerini biliyorum. Mert huzursuzluk diyor hakkımı aramak, gerçekleri söylemek ne vakit huzursuzluk oldu.

Sürgün adasına giden bir başka isim olan Gökhan, “Kendimi soyutlamak âlâ geldi. Dışarıdan bir gözle bakma imkanım oldu. Sonuna kadar uğraşımı verdiğimi düşünüyorum. Asla bırakmadım, bırakmayacağım da.” dedi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Hafta uzunluğu gerçekleştirilen dokunulmazlık yarışları akabinde dört eleme adayı sürgün adasına gitti. Eleme potasındaki yarışmacılar Yunus Emre, Yasin, Nagihan ve Gökhan’dı.

Elenen isim Yunus Emre oldu. Yunus Emre sonucu duyar duymaz, “Çok diyecek şey var. Şu an söyleceğim şey ise sırtlanlar avlanmak için sürüye gereksinim duyar. Aslanların ve kaplanların ise yalnızca ailesi vardır. Her şey için teşekkür ederim.” dedi.

Acun Ilıcalı ‘Benim sempatik bulduğum bir yarışmacısın. Biraz yaramaz bir çocuk üzeresin. Survivor çerçevesinde yaramazlık yaptığın oldu. Ben de seni üzdüysem kusura bakma. Ben de yarışta bir otorite kurmak durumundayım.’ dedi.

Acun Ilıcalı hoş haberi “Yaş gözetmeden bütün anne ve babalara bağlantı ayrıcalığı tanıyacağız” kelamları ile paylaştı. Yarışmacılar büyük sevinç yaşadı. Haftanın performans birincisi ise Sema Aydemir oldu.

“HAFTADA 2 ELEME OLACAK”

Acun Ilıcalı “Birleşme partisi bizim için Survivor’un başlama düdüğü olacak. Birleşme partisine 22 yarışmacı katılacak. Yani her kadrodan 11 kişi. Arkadaşlar Survivor’da süratli eleme devri başladı. Haftada 2 eleme olacak.” dedi.