Silahla yaralandı, bu biçimde anlattı: Anne sakin ol sırtımdan vuruldum

bencede

New member
Olay, evvelki gün saat 23.05 sıralarında 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan Şehit Özay Gezgin Zelzele Eğitim Parkı’nda meydana geldi. Parkta sohbet eden Yusuf T. ve Şehmus K., kimliği bilinmeyen bir kişi tarafınca silahla vuruldu. Şehmus K. kalçasından, Yusuf T. sırtından yaralanırken, silahlı saldırgan olay yerinden kaçtı. Kanlar içerisinde yere yığılan yaralıların yardımına etraftakiler koştu. Yüzüstü yerde yatan Yusuf T., cep telefonu ile annesini aradı. Yusuf T., annesine kendisini Mücahit isimli bir kişinin sırtından vurduğunu belirtti. Yusuf T., yaşananları annesine anlatıp, sıhhat durumunun yeterli olduğunu söylemiş oldu. Telefon görüşmesinden daha sonra Yusuf T. ve Şehmus K.’nın etraftakilerin sayesinde Sultangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gdolayıldüğü öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ederken, yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklandı. Mahalle esnafı Enes Ücal, “Birden bir yoğunluk oldu. Herkes parka hakikat koşmaya başladı. çabucak sonrasında polis ve olay yeri inceleme geldi. olayda iki yaralı varmış. Bu parkta daima hengame oluyor” dedi. (DHA)