Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi’ye aşkını haykırdı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz aylarda Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldıklarını duyuran fenomen isim Şeyma Subaşı, “Sizlerin de bildiği ve şahit olduğu üzere yaklaşık 1.5 yıldır Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız beraberliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma sonucu aldık. Her bağda olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar kararı ilgimizi sürdüremeyeceğimize karar verip hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz pahalı takipçilerim ve basın mensuplarının hürmet ve anlayışını rica ediyorum” sözlerini kullanmıştı.


Ancak bir dargın bir barışık çiftin bu ayrılıkları da uzun sürmemiş, ikilinin barıştığı öğrenilmişti. Subaşı’nın kızı Melisa’nın, Meedo ile Louvre Müzesi’nin önünde çekilen fotoğrafı gündeme bomba üzere düşmüştü. Wewontliemagnew’deki habere bakılırsa çift Paris’te lüks bir otelde birlikte kalıyordu. Ünlü çift, bunun ortaya çıkmasından kısa mühlet daha sonra toplumsal medya hesaplarından birlikte paylaşım yaparak haberleri doğrulamıştı.

DAVETİYESİNİ PAYLAŞTI

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde ise olarak Mısırlı iş insanı sevgilisi Meedo ile evlilik davetiyesini takipçilerinin beğenisine sunmuştu. “Mutluluğunu artık toplumsal medya hesabından paylaşma Şeyma” diye kendini uyaran toplumsal medya fenomeni, “Mutluluk bir seçimdir ve ben bu türlü fazlaca memnunum. Çok heyecanlıyım” diyerek evleneceğini duyurmuştu.


“SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Tüm bunların akabinde 32 yaşındaki Şeyma Subaşı, 3 milyon takipçici bulunan Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Mısırlı sevgilisiyle yeni pozlarını paylaşan ünlü isim, adeta aşkını haykırdığı gönderisine şu bildirisi yazdı:


Aşktan daha büyük bir şey var mıdır? sıradan bir karşılıkla, evet vardır. Minnettarlık. Birine minnettar olmak; ne onun, ne de sizin birbirinizi yargılamamanız demektir. Meedo, seni fazlaca seviyorum. Ve bundan daha fazlası; partnerim olarak, en âlâ arkadaşım olarak, erkeğim olarak ömrümde olduğun için minnettarım…


Subaşı’nın kısa müddette 40 binden çok beğeni alan paylaşımının yorumlarını sonlandırması da dikkatlerden kaçmadı.


“BENİ AİLEMDEN İSTEDİ”

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz sene YouTube kanalından ayrılmadan öne Alsalouissi ile yaptıkları evlilik hazırlıklarına dair açıklamalarda bulunmuştu. Bodrum’da aile tatili yaptıklarını belirten Subaşı, anne ve babasının Mohammed Alsaloussi’yi epey sevdiğini ve yeterli anlaştıklarını söylemişti. “İsteme oldu aslında. Meedo beni ailemden istedi” diyen Subaşı, Bodrum’da daha fazla yakınlaştıklarını söz etmişti.

Esprili bir lisanla, “Herkes evlilik ne vakit diye soruyor. Evlilik kadar başınıza taş düşsün” formunda konuşan Subaşı, “Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz?” diyerek, evliliğe bu kadar mana yüklemenin mantıklı olmadığını ima etmişti. Düğün ile ilgili de açıklama yapan Subaşı, düğünü evvel Ibiza’da yapmayı düşündüklerini fakat fazlaca fazla ivedi etmemek için iptal etme sonucu aldıklarını söylemişti.