Sevgilisiyle Taksim’e yürüdü! Yorulan oyuncu oturup dinlendi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Son periyotta dijital platformda yayınlanan projelerde rol alan oyuncu Engin Günaydın, geçtiğimiz sene Şubat ayında Fransa’da okuyan ve oyunculuk yapmak istediği öğrenilen sevgilisi Buğu Selen Somer’in annesiyle tanışmıştı. 50 yaşındaki oyuncu, sevgilisinin annesiyle AVM’nin yemek katında bulunan bir kafede buluşup, kahve içmişti.

Karşısında gazetecileri görür görmez sevgilisinden ayrılıp, farklı tarafa giden oyuncu, sonrasındasında arttan kendisini takip eden Somer’le konut araç ve gereçleri satan bir mağazada buluşmuştu. Bu imgelerden daha sonra Günaydın ve sevgilisi hakkında “evlenmeyi düşündükleri” istikametindeki haberler magazin gündemine gelmişti.


“YAZIN FOÇA’DA OALCAĞIZ”

Önceki aylarda Nişantaşı’nda çıktıkları alışveriş cinsinde objektiflere yansıyan ikiliden Engin Günaydın, basın mensuplarının ‘evlilik’ ile ilgili soruları karşısında ne yapacağını şaşırmıştı. Bu kışı çalışarak geçirdiğini söyleyen oyuncu, “Yazın Foça’da olacağız. Yapacağımız işleri yaptık, artık tatile gidiyoruz” demişti.


“BU HUSUSLARA HİÇ GİRMEYELİM”

‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Galip Derviş’ dizilerinde kamera karşısına geçen, 2017 yılında güldürü çeşidindeki ‘Aile içinde’ sinemasında sergilediği performansıyla alkış alan oyuncu, sevgilisi Buğu Selen Somer ile evlenip evlenmeyeceği sorusu üzerine utangaç tutumlar sergileyip, “Şimdi bu mevzulara hiç girmeyelim isterseniz” diyerek geçiştirmişti.

“KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Banka reklamlarında uzunluk gösteren ve son olarak ’10 Bin Adım’ dizisiyle isminden kelam ettiren Günaydın, oyunculuk yapmak isteyen sevgilisine kesimde yardımcı olup olmadığının sorulunca ise “Bu mevzu hakkında konuşmak istemiyorum” yorumunda bulunmuş ve basın mensuplarının yanından süratli adımlarla uzaklaşmıştı.


SOHBET EDEREK YÜRÜDÜLER

Tüm bunların akabinde Engin Günaydın ve sevgilisi Buğu Selen Somer, evvelki gün Taksim’de yürürken objektiflere takıldılar. Sohbet ederek yürüyen sevgililerden Engin Günaydın yokuş çıkarken bir orta yoruldu ve oturdu.


Ardından soluklanan Günaydın, sevgilisi ile bir arada Taksim Meydanı’na hakikat süratli adımlar ile yürümeye devam etti.