Savaş sahnesi Tolgahan Sayışman’ı hastanelik etti

Bilgin

Global Mod
Global Mod
2017’de hayatını birleştirdiği Almeda Abazi ile keyifli bir evliliği olan iki çocuk babası Tolgahan Sayışman, Hülya Koçyiğit’in programında şöhret idaresi hakkında konuşmuştu.

Sayışman, “Son devirde toplumsal medyanın bu kadar insanın hayatını satın aldığı periyotta, artık denetim sizden çıkıyor. Çok farklı bir noktadayız. Bunu epey konuşuyoruz. Evvelce ulaşılmazlık vardı, şöhreti diğer düzey taşıyordu. Artık o büsbütün kalktı. Son birkaç yıldır bilhassa istediğiniz noktadan toplumsal medya yardımıyla istediğiniz bireye, bir biçimde en direkt yoldan ulaşılabilir hale geldiniz. Durum o denli olunca şöhret algısı da biraz farklı istikamete kaydı. Günümüz şöhret idaresi, eskiye bakılırsa biraz daha değişti. Benim dönemimde yapılması gerekenler farklıydı, şimdikiler daha farklı” demişti.

“AKTÖRLÜĞÜ BIRAKMAYI İSTEMİYORUM”

Yapımcılığa da başlayan güzel oyuncu, “Kendime vakit ayırmak, kendi istediğim şeyleri yapmak, biraz daha özgür olabilmek için bu sonucu aldım. Yapımcılık şirketimi televizyon için düşünmedim. Dijital dünyada ve sinemada kendim daha özgürce bir şeyler yapabileyim diye kurduğum bir şirketti. Biraz yanlış anlaşılmış. Güya ben oyunculuğu bıraktım da yapımcılığa odaklanmışım üzere oldu. Aslında değil. Bir alev yaktığımı düşünüyorum, ardımdan biroldukça kişi gelecektir diye düşünüyorum. yılların verdiği deneyimle kendinizi denemek, işin farklı bir tarafınca keyif almak. Zira üretim evresinde da üretim basamağında da fazlaca deneyimi olan birisiyim. yılların verdiği deneyimle birlikte sinemaya ya da dijital mecralara aktarmak istiyorum. Çıkış noktam buydu. Her şeyi bırakıp bu ticaretin içerisine girmeyi düşünmedim. Aktörlüğü bırakmayı istemiyorum” yorumunda bulunmuştu.

HASTANEYE KALDIRILDI

‘Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı’ dizisinde yer alan Tolgahan Sayışman, hastanelik oldu. Rol gereği sık sık at üzerinde olan ve kılıçlı talimlerde bulunan Sayışman, evvelki gün gerçekleşen savaş sahnesinde ayak bileğindeki ezilme ve elinde oluşan kesiklerden dolayı hastaneye kaldırıldı.

SAĞLIK DURUMU

Gerçekleşen faydalanma daha sonrası Altunizade Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan Sayışman’ın durumunun uygun olduğu öğrenildi. Yapılan tedavi daha sonrası istirahate çekilen Tolgahan Sayışman’ın rahatsızlığından dolayı dizi çekimlerine üç gün orta verildi.?