Rihanna: Bedenim şahane şeyler yapıyor, bundan utanmıyorum!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Rihanna’nın, annelik heyecanı her geçen gün büyüyor. Ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda hamilelik sürecini Extra’ya anlatmıştı. Bu devrin göründüğü üzere rahat geçmediğini anlatan müzikçi, olağan olmayan aşermeler ve inanılmaz bir yorgunluk yaşadığını belirtmişti.

“AŞIRI YORGUN HİSSEDİYORUM”
Barbadoslu müzikçi, kendini nasıl hissettiği sorulunca, “Harika hissediyorum, kimi vakit çok yorgun ve buna alışkın değilim. Gecenin rastgele bir saatinde uyanık kalabiliyordum ancak şu an vücudum her dakika bana ‘şu an uyuman gerekiyor’ diyor” demişti.

“HALA TIPKI KİŞİYİM”
Birinci bebeğini kucağına almak için gün sayan ünlü yıldız, Amerikan Vogue için objektif karşısında poz verdi. Hamilelik tarzı ve partneri Asap Rocky ile ilgili özel açıklamalarda bulunan 34 yaşındaki müzikçi, “İlk başta büyülü bir değişim yaşayacağımı düşündüm lakin hala birebir kişiyim” dedi.

Bu süreçteki yeme tertibinden bahseden Barbadoslu müzikçi, “Normalde tatlıdan nefret ederim lakin bana çikolata kaplı bir donut ile gelirsen kalbimi kazanırsın” açıklamasında bulundu.

“Hamile olduğumu öğrendiğimde, hiç bir biçimde hamilelik kıyafeti almaya gitmeyeceğimi düşündüm” diyen Rihanna, farklı kıyafetler giymeyi sevdiğini belirtti. Ünlü müzikçi, “Sırf bedenim değişiyor diye bu tarafımı değiştirmeye çalışmayacağım” sözlerini kullandı.

“UTANMIYORUM!”
Kız bebek bekleyen ve altı aylık gebe olan Rihanna, ayrıyeten “Hamile bir bayan için ‘uygun’ sayılan kalıpları bir daha şekillendirdiğimizi umuyorum. Bedenim şu an olağanüstü şeyler yapıyor. Bundan utanacak değilim. Bu süreç kutlanmalı. niye hamileliğini saklayasın ki?” diyerek, tarzına getirilen tenkitlere karşılık verdi.

“zaman içinde BENİM AİLEM OLDU”
Arkadaş olduğu şahıslarla kolay kolay romantik çeşitte bir münasebete girmediğini belirten ünlü yıldız, partneri Asap Rocky için “Onu tanımak için ve onun da beni tanıması için çabuk etmedim” sözlerini kullandı.

Sevgilisi için “zaman içinde benim ailem oldu” diyen Rihanna, annesinin de birinci andan itibaren ona “bayıldığını” söylemiş oldu. Rocky ile münasebetlerindeki en sevdiği şeyin ‘şeffaflık’ olduğunu belirten yıldız, amaçlar, endişeler ve özgüvensizler hakkında açıkça konuşabildiklerini lisana getirdi.