Pınar Deniz: Kuzumla birinci tatilimiz

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin ‘Avukat Ceylin’i Pınar Deniz, Arap kökenli bir aileden gelen Pınar Deniz, ilkokula kadar Türkçe bilmediğini ve Arapça konuştuğunu; “Anneme ‘Mama’ diyordum, ‘anne’ diye seslenemiyordum. Arkadaşlarımın içinde ötekileştirilmemek için sokaktan anneme seslenmek yerine beşinci kattaki konutumuza çıkardım” diye anlatmıştı.

“İYİ Kİ BU İŞİ SEÇMİŞİM”
Ailesinin oyunculuk hakkındaki fikirlerini anlatan 28 yaşındaki hoş, “Oyunculuğa sıcak bakmayacaklarını düşündüm. Artık babamın yüzündeki gururu görmek, ‘İyi ki bu işi seçmişim’ dememi sağlıyor” tabirlerini kullanmıştı.

‘TÜRKAN ŞORAY KURALLARI’ SORUSU
Pınar Deniz, “Meşhur Türkan Şoray kuralları vardır. Sizin de bu biçimde prensipleriniz var mı?” sorusuna, “İlk oyunculuğa başladığımda ‘Öpüşme sahnesi çekmem’ diyordum. Lakin insan okudukça, vizyonunu ve dünyasını genişlettikçe o denli bir hududu kalmıyor” cevabını vermişti.

KÖPEĞİYLE TATİLE ÇIKTI
Şimdilerde ‘Yargı’daki performansıyla isminden kelam ettiren Pınar Deniz, birkaç günlüğüne işe güce mola verdi.

Hoş oyuncu, baş dinlemeye, yorgunluk atmaya gitti. Biricik aşkı köpeğini de yanında götüren Pınar Deniz, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü isim, tatil karelerine; “Kuzumla birinci tatilimiz. Çok eğleniyoruz” notunu düştü.