Petek Dinçöz ekranlara döndü: Ben son assolistim

Bilgin

Global Mod
Global Mod
2014 yılında nikah masasına oturduğu Serkan Kodaloğlu’ndan geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanan Petek Dinçöz, ayrılık haberini toplumsal medya hesabından; “Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı hürmet çerçevesinde, mutabakatlı olarak bitirme sonucu aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her vakit anne-baba alakamız devam edecek. Sürece ve yaşananlara hürmet duyulması dileğiyle” kelamlarıyla duyurmuştu.

“MIAMI’YE YERLEŞME KARARI ALDIM”

Boşandıktan kısa bir süre daha sonra beş yaşındaki oğlu İrfan Aslan ile Miami’ye yerleştiğini belirten müzikçi, yeni meskeninin bahçesinde verdiği pozuna; “Herkese merhabalar… Beni yıllardır yalnız bırakmayan, benimle birlikte büyüyen başta ‘PDFC’ ailem, daha sonra siz pahalı sevenlerim… Öncelikle beni merak ettiğiniz için epeyce teşekkür ederim, ben çok yeterliyim. Oğlumun yabancı lisanını daha süratli ve düzgün geliştirebilmesi için bundan daha sonraki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt haricinde devam etmesini istediğim için Miami’ye yerleşme sonucu aldım. bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun haricinde burası fazlaca hoş, alışmaya çalışıyoruz. Elimden geldiğince de Instagram’da etkin olmaya çalışacağım. Hepinizi hayli seviyorum, kocaman sevgiler” notunu düşmüştü.

GENÇLİK AŞKIYLA EVLENDİ

Boşandıktan daha sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamayı yeğleyen ünlü müzikçi, gençlik aşkı Nida Büyükbayraktar ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Keyifli beraberliklerini evlilikle taçlandırmaya karar veren çift, Beşiktaş’taki bir otelde Nikah masasına oturmuştu. Merasimde, Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar’ı aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmamıştı.

Ünlü müzikçi, daha sonrasında ise eşiyle Etiler’de görüntülenmişti. Gazetecilerle evliliği hakkında konuşan Dinçöz; “Gençlik aşkımla evlendim. Çok memnunum, Allah tüm isteyenlerin başına versin. Yarım kalan bir aşktı bizimkisi. Bizim için de ani oldu lakin mutluyuz” demişti.

DANS GÖRÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI

Şimdilerde keyifli evliliği devam eden 42 yaşındaki Petek Dinçöz, son olarak yeni çıkardığı müzikçi ‘Sensiz Bu Yaz’ için çektiği klipten dans ettiği bir anı 1.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştı.

Takipçileri, hoş müzikçiye; “Aklıma yıllar evvel ki dansınız geldi, ‘Foolsih Casanova.’ Gücünüz her vakit ki üzere mükemmel”, “Eski Petek geri döndü” ve “Seni birinci izlediğim, danslarını taklit ettiğim vakit içinder çocuktum ben. yıllar geçti ancak yaşlanmak dursun, daha da güzelleşiyorsun” üzere iletiler yazdı.

“PETEK HİÇ YAŞLANMAMIŞ”

Şimdilerde sahne programlarına da başlayan Petek Dinçöz, Doğu Demirkol ile Alelade Show’a katıldı. Uzun müddettir ekranlardan uzak olan Petek Dinçöz’ün programa konuk bulunmasına yorum yağdı. Alelade Show’da müzik da söyleyen Petek Dinçöz’ün ekranlara dönüşüne toplumsal medyadan yorum yağdı. Ünlü isme, hayranlarından “Petek Dinçöz hiç yaşlanmamış”, “Çok özlemiş Petek Dinçöz’ü, “2000’lerden 2022’lere özlemişiz”gibi bildiriler geldi.

DÜET MÜJDESİ

Yeni projeler için çalıştığını açıklayan ünlü isim, argümanlı bir düet yapacağını da ekledi. Evvel isim vermek istemeyen Dinçöz, Doğu Demirkol’un ısrarı daha sonrası düet yapacağı kişinin Jory Uzunluk olduğunu deklare etti.

“KAZMA KÜREK ALSA ELİNE HER YERİ YIKAR”

Ünlü isim, “Hâlâ assolist olduğunu düşünüyor musun?” sorusuna yanıt olarak, “Hayır. Ben son assolistim. Gazinolar da kapandı aslına bakarsanız” dedi. O sırada kelama giren Mahmut Tuncer ise “O devir büyük bir ses getirmişti. Kazma kürek alsa eline her yeri yıkar” tabirlerini kullandı.