Nurgül Yeşilçay sahnede bayıldı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Nurgül Yeşilçay’ın, bir polisi canlandırdığı ‘Son Nefesime Kadar’ dizisinin setinde, sahne gereği gördüğü hatalıyı yakalamaya çalışırken kaza yaptığı ortaya çıkmıştı. Rol arkadaşına geriden yavaşça bir biçimde çarpan Yeşilçay, ondan sonrasında direksiyon hakimiyetini kaybederek, bir ağaca çarpmıştı.

bir müddetdir toplumsal medyadan uzak olan oyuncu, bir hafta evvel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatler üzerine çekmişti. Çektiği bir selfie’yi yayınlayan sanatçı, yazdığı iletiyle sevenlerini endişelendirmişti.

“AĞZIMA, ÇENEME DİKİŞLER ATILDI”

Kaza geçirdiğini açıklayan Yeşilçay, “bir müddetdir buralarda yoktum! Hastanelerde boğuşuyordum çünkü! Kendi kullandığım araçla büyük bir Kaza atlattım! Ağzıma, çeneme dikişler atıldı! Hasar kaldı ve bir süre daha devam edecek! Azıcık yamuğum lakin çok yeterliyim anlayacağınız. Siz siz olun emniyet kemerinizi takın lütfen” sözlerini kullanmıştı.

“HEM DİREĞE HEM AĞACA ÇARPTIM”

Akabinde sıhhat durumu hakkında bilgi veren Yeşilçay, “Talihsiz bir kazaydı. İzleri hala geçmedi. Olağanda araba kullanmayı seven birisi değilim. Kullanmak zorunda kaldım. Frene basayım derken panikleyerek gaza bastım. Hem direğe tıpkı vakitte ağaca vurdum. Hekim denetimi devam ediyor. Kalıcı bir hasar yok. Elektroşok ve fizik tedavi devam ediyor. Üç aylık bir süre içerisinde düzelecek” demişti.

BİR ANDA YIĞILDI

bir müddetdir?Afra Saraçoğlu’yla birlikte sahnelediği ‘Bir Barda Bir Gece’ isimli tiyatro oyunu ile izleyici karşısına çıkan Nurgül Yeşilçay, sahnede yaşadığı sıhhat problemiyle sevenlerini korkuttu.

Yeşilçay, oyunun önceki gün DasDas’ta saat 17.00’deki göskavramında baygınlık geçirdi. Ağır iş temposuna dayanamayan oyuncu, performansın birinci dakikalarında bir anda yere yığılınca, çabucak kulise gdolayıldü. Ağır iş temposuna dayanamayan oyuncu, performansın birinci dakikalarında bir anda yere yığılınca, çabucak kulise gdolayıldü.

YEŞİLÇAY’IN SIHHAT DURUMU

Tiyatroseverlerin şoka girdiği anlardan daha sonrasında orta verildi. Yerdeki sıhhat nazaranvlileri tarafınca birinci müdahalesi yapılan oyuncunun, tansiyonunun düştüğü ortaya çıktı. Yeşilçay’ın sıhhat durumunun âlâ olduğu öğrenilirken, oyunun iki günlük gösterimleri önlem maksatlı ileri bir tarihe ertelendi.

ÖNCE SAHNE daha sonra CİNS

Öte yandan Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu’nun rol aldığı ‘Bir Barda Bir Gece’ oyunu, geçtiğimiz hafta İngiltere’nin başşehri Londra’daki Millfield Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Türkçe Konuşanlar Tiyatro Festivali’nde sahnelenmişti.

sonrasındasında kenti gezen ikiliye, Yeşilçay’ın sevgilisi Necati Kocabay ve oğlu Osman Nejat Özer de eşlik etmişti.