Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu paylaşımı: Olduğun her gün şölen!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Neslihan Atagül ile kendisi üzere oyuncu olan eşi Kadir Doğulu, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Keyifli beraberliklerini sürdüren çift, toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ BU TÜRLÜ KUTLADI

Hoş oyuncu, eşi Kadir Doğulu ile romantik pozlarını paylaşarak 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamayı da ihmal etmemişti. Toplumsal medya hesabından Kadir Doğulu (39) ile çekilen karelerini arka arda takipçilerinin beğenisine sunan Atagül, gönderisine “Sevgi’li K” iletisini yazmıştı. Başarılı oyuncunun 1,5 milyon beğeni alan gönderisine eşi Doğulu da kayıtsız kalamamış, “Sevgili’m” yazıp, kalp emojileri ekleyerek Atagül’e yorum yapmıştı.

‘HAMİLELİK’ KARŞILIĞI

Oyuncu çift, geçtiğimiz günlerde de Yasemin Sakallıoğlu’nun “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” isimli tek kişilik gösterisini izlemeye gitmişti. Atagül’ün karnını okşayan Doğulu’ya “Neslihan Hanım’ın karnını okşadınız, bize bir bildiri mı bu? Gebe mi yoksa Neslihan Hanım?” sorusu yöneltildi.

Ünlü oyuncudan cevap gecikmemişti. Kadir Doğulu, gülerek “Öyle bir şey olursa memnunlukla haber veririz” sözlerini kullanmıştı.

“İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM”

Tüm bu yaşananların akabinde Kadir Doğulu, dün 40 yaşına bastı. Neslihan Atagül de eşinin doğum gününü toplumsal medyadan yayınladığı karelerle kutladı.

birlikte çekilen bir dizi fotoğraflarını paylaşan ünlü oyuncu, eşine, “İyi ki doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni fazlaca seviyorum” formunda seslendi.

“İLLA AĞLATACAKSINIZ!”

Şimdilerde ekranlardan uzak olan Kadir Doğulu ise, “Ben de seni epeyce seviyorum. İlla ağlatacaksınız bugün…” diyerek, duygulandığını söz etti. Çiftin gönderileri takipçilerinden pek ilgi gördü. Toplumsal medya kullanıcıları Doğulu’ya kutlama bildirileri yağdırdı.

‘AYRILIK’ DEDİKODULARI

Geçtiğimiz aylarda da ünlü çift hakkında “ayrılık” tezleri ortaya atılmıştı. Kadir Doğulu, sık sık eşi Neslihan Atagül ile boşanacaklarına dair haberler çıkmasıyla ilgili, “Ya, haydi oradan!” diyerek, söylentileri yalanlamıştı.

Doğulu, gazetecilerin “Eşiniz Neslihan Hanım’a ihanet ettiğiniz ve ayrılacağınız tarafındaki haberler için neler söyleyeceksiniz?” sorusuna da cevap vermişti.

Ünlü oyuncu, “Evet, ihanet ettim. Sabah kalktığım vakit sevgilimin yüzüne bakmadım, ihanet ettim!” diyerek, herkesi şaşırtmıştı. Doğulu, ondan sonrasında kelamlarına, “Bunlar bir argüman. Siz sorduğunuz için yanıt vermeli miyim?” formunda devam etmişti.