Müzikçi Seçil Çiftçi’nin işlediği cinayette yeni gelişme: Direktörün tabiri alındı

bencede

New member
İstanbul Şişli’de, eski erkek arkadaşı Semin Sevim’i öldüren ve cesedi babasıyla bir arada Sancaktepe’de ormanlık alana atan Çiftçi’nin belgesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun haberine bakılırsa, cinayet belgesi kapsamında direktör Mustafa Nebi Filik’in de tabirinin alındığı belirlendi. Jandarma ve savcılıkta sözü alınan Filik, Çiftçi’yi tanıdığını söyleyerek, “Seçil bir devir Şişli’deki konutumda kaldı. Konutumun bir odasını kiraladı. çabucak sonrasında ben ayrıldım. O tek başına kalmaya başladı” diye konuştu.

“ARALARINDAKİ HUSUMETTEN BİLGİM VARDI”

Sevim’i, Seçil’in aracılığı ile tanıdığını belirten Filik’in, “Aralarındaki husumetten bilgim vardı. Hatta ortalarındaki bir evrakta Seçil lehine tanıklık ettim” dediği öğrenildi. Semih’in yeğeniyle 24 Aralık’ta kendi ofisine geldiğini anlatan Filik, “Burada oturduk. Semih bana kendisini yanlış tanıdığımı söyleyerek berbat bir insan olmadığını belirtti. 24 Aralık 2022 ile 27 Aralık 2022 ortası benim ofisimde kaldı” dedi.

“SEMİH, ‘SEÇİL’İN YANINA GİDİYORUM’ DİYEREK YANIMDAN AYRILDI. BİR DAHA HABER ALAMADIM”

Filik, Semih’i en son 28 Aralık akşamı gördüğünü kaydederek, “Semih akşam saatlerinde, ‘Seçil’in yanına gidiyorum’ diyerek yanımdan ayrıldı. tekrar haber alamadım. Kendisine ulaşmaya çalıştım. Çantası benim ofisimde kalmıştı. Telefonla kendisini aradım telefonu kapalıydı” diye konuştu.

“JANDARMA OFİSİME GELİNCE SEMİH’İN VEFAT ETTİĞİNİ DUYDUM”

Filik, bir gün daha sonra Semih’in akrabasının kendisini aradığını ve Semih’e ulaşamadıklarını söylemiş olduklerini söz etti. Kendisinin de Semih’in en son Seçil’in konutuna gittiğini dediğini anlatan Filik, “Jandarma, ofisime gelince Semih’in vefat ettiğini duydum. Semih yanımda bulunduğu müddet ortasında ve ayrıldığı sırada üzerinde silah yahut bıçak görmedim” dedi.

Seçil Çiftçi, verdiği sözünde Semih Sevim’in olay günü kendisine bıçak çektiğini tez etmişti.