Merve Boluğur: Ben derin yaşayan bir hanımım!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Müzikçi Murat Dalkılıç ile evlilikleri yalnızca üç yıl süren ve daha sonrasında aşkta aradığı memnunluğu uzun müddettir bulamayan hoş oyuncu Merve Boluğur’un ismi, bir müddetdir Türk pop müziğinin ünlü ismi Emre Kaya ile anılıyordu.

Evvelki haftalarda Kaya ile görüntülenen Boluğur, haklarında çıkan haberlere karşılık vererek “İlişki yok, iş var” açıklamasını yapmıştı. Boluğur, Kaya’nın başarılı çalışmalarından kelam ederek, onunla müzikle alakalı çalıştıklarını söylese de gazeteciler tarafınca pek inandırıcı bulunmamıştı.

SAMİMİ POZLARINI PAYLAŞTI
Akabinde arabesk albüm çalışması niçiniyle takımıyla gece gündüz çalışan Emre Kaya’yı stüdyosunda ziyaret eden Merve Boluğur, ünlü popçu ile çok samimi pozlarını toplumsal medya hesaplarında paylaşmıştı. Enerjik ve memnun olduğu gözlenen hoş oyuncunun el ele göz göze ve derin sohbetler yaparken çekilen fotoğrafları, gorenlere “Bu aşk değil de nedir” dedirtmişti.

Yakın etrafı tarafınca işkolik olduğu bilinen, arabesk albüme mola verip, yerlere çıktığında ise daima Merve Boluğur ile görüntülenen Emre Kaya; bu mevzudaki sessizliğini korurken, sempatik oyuncunun bunun tam aksisi paylaşımlar yapması ise başları karıştırmıştı. Kaya’nın ise toplumsal medya hesaplarında işi ve spor haricinde hiç bir paylaşım yapmaması dikkat çekmişti.

Oyuncu, daha sonrasında bir yere eğlenmeye gitmişti. Nilüfer’in “Sen Mühimsin” müziği eşliğinde dans ederken paylaştığı görüntüsü gündem olan Boluğur’un, Emre Kaya ile dans ettiği yeni bir imajı daha ortaya çıkmıştı.

“AŞIK OLDUĞUMDA SÖYLERİM”
Bir magazin sayfası tarafınca ‘Merve Boluğur ile Emre Kaya’nın aşk dansı’ açıklamasıyla paylaşılan imgeleri etkin olarak kullandığı toplumsal medya hesabından yayınlayan oyuncu, “Arkadaşım demiştim ya… Aşık olduğumda söylerim” tabirlerini kullanmıştı.

34 yaşındaki hoş oyuncu Merve Boluğur, 3,7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bu açıklama ile, ‘aşk’ tezlerine son noktayı koymuştu.

DÜĞÜNE KATILDIĞI ORTAYA ÇIKTI
Akabinde 2015’te evlenen Murat Dalkılıç’la Merve Boluğur’un davetlileri içinde Emre Kaya’nın da olduğu ortaya çıkmış; Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine bakılırsa, şimdilerde Dalkılıç’ın eski eşiyle yakınlaşan Kaya’nın, yansılardan çekindiği için ilgi hakkında konuşmama sonucu aldığı söylenmişti.

“MERVE’YE MUTLULUKLAR DİLERİM”
Bunun üzerine bir doğum günü partisine katılan Dalkılıç’a, “Emre Kaya fazlaca samimi dostunuz ve eski eşiniz Merve Boluğur ile olan alakasını nasıl yorumluyorsunuz? Emre Kaya düğününüze de gelmişti” sorusu yöneltilmişti.

Müzikçi, “Emre sevdiğim bir arkadaşım, Merve de o denli. Memnun olsunlar isterim. Birbirlerini seviyor ve uygun anlaşıyorlarsa, memnunlarsa üçüncü bir kişinin kim olursa olsun söyleyecek bir lafı yok bence. Kendilerine hayli mutluluklar dilerim. Emre’yi de severim, epey uygun bir adamdır. bu biçimde bir şey var mı, yok mu bunu da bilmiyorum. Teyidi alınmasa sormazsınız diye de düşünüyorum” halinde konuşmuştu.

TAKİPÇİLERİYLE SORU-CEVAP YAPTI
Çalkantılı aşk hayatının haricinde, etkin olarak kullandığı toplumsal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla da gündeme gelen hoş oyuncu Merve Boluğur, son olarak takipçileriyle yaptığı soru-cevap aktifliğiyle gündeme geldi.

Uzun yıllardır uzak olan ve bunun yanı sıra YouTube kanalı ile albüm çalışmalarına tartı veren Boluğur, 3.7 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından bir takipçisinin sorduğu “Yalnızlığın sonu ne vakit gelecek? Evlilik, sevgili falan?” sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

“DENEMELERİM OLUYOR”
Ünlü isim, bu soruyu Instagram hesabının öyküler kısmından paylaşarak, “Ben derin yaşayan bir hanımım… Günümüzde her şey yüzeysel ve göstermelik maalesef. Denemelerim oluyor, benim başta olan birine rastlamadım daha… Evlilik önemli sorumluluk bana bakılırsa. Türkiye’de birçok insan bilinçsizce yapıyor. Sevgi temelli olmalı, olgunluk gerekiyor” diye yazdı.

Oyuncunun bu paylaşımı, birtakım toplumsal medya kullanıcıları tarafınca Dalkılıç’a gönderme olarak yorumlandı.

“ANNEM GÖRMESİN”
Öte yandan Boluğur, geçtiğimiz günlerde ise hayli konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha eklemişti. Dekolteli, siyah bir mayo ve deri pantolon giydiği fotoğraflarını “Mayo sezonu” notuyla paylaşan oyuncu, emsal pozlarını öyküler kısmından da yayınlayarak “Annem görmesin” bildirisini yazmıştı.

Oyuncunun binlerce beğeni alan gönderilerine, “Sezon açılmış”, “Düzeleceğiz İnşallah be Merve’m”, “olağan dışı olmak yürek ister” ve “Çok güzelsin” üzere yorumlar yapılmıştı.

“UÇUYORUM!”
Merve Boluğur, öncesinde ise direk dansı yaptığı anlardan çekilen bir fotoğrafını “Uçuyorum!” tabirleriyle paylaşmış; ve kısa müddette 38 binden çok beğeni almayı başarmıştı.