Menemen Belediyesine zorla girmeye çalışan şüphelinin polis tarafınca vurulduğu anlar kamerada

bencede

New member
İzmir’in Menemen ilçesinde dün akşam saatlerinde demir dehşetlikten atlayarak belediye binasına girmek isteyen Ramazan E., D.E. ve H.E., güvenlik vazifelileri ve polisin ikazlarına bıçak çekerek karşılık verdi. Polisin biber gazıyla müdahalesine karşın taarruza devam eden ve çeşitli hatalardan sabıka kaydının bulunduğu öne sürülen Ramazan E., polis tarafınca baldırından vurularak etkisiz hale getirildi.

2 saldırgan gözaltına alınırken yaralanan Ramazan E. ise olay yerine çağrılan sıhhat takımlarının birinci müdahalesi daha sonrası ambulansla Menemen Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Şüphelinin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

BELEDİYEDE ÇALIŞIRKEN CÜRÜM İŞLEYİP CEZAEVİNE GİRMİŞ

Yapılan araştırmada Ramazan E.’nin evvelki senelerda Menemen Belediyesi’nde çalıştığı ve işlediği bir hata niçiniyle cezaevine girdiği açıklandı.

Menemen Belediyesi’nin toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada, “Bu akşam mesai bitiminde Belediye binamıza girmek isteyen 3 saldırgan, demir korkuluklardan atlayarak bahçeye girdi. Güvenlik ve polis memurunun ikazına bıçak çekerek karşılık veren saldırganlardan biri, polisin biber gazı ile müdahalesine karşın saldırmaya devam etti. Bunun üzerine muhafaza polisi, daha öncede çeşitli hatalardan sabıkaları bulunan şüpheliyi baldırından tek kurşunla vurarak etkisiz hale getirdi. Ambulansla Menemen Devlet Hastanesi’ne kaldırılan şüphelinin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi” denildi.