Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz ile ilgili sessizliğini bozdu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kıvanç Tatlıtuğ’un da rol aldığı, 2019 yılında final yapan ‘Çarpışma’ dizisinde bir arada kamera karşısına geçen Melisa Aslı Pamuk ile Alperen Duymaz, Ego’da bir daha partner oldular. Geçtiğimiz günlerde ise dizinin çekimlerinde şaşırtan bir gelişme yaşandı.

TAKİBİ BIRAKTI

İddiaya göre hoş oyuncu pazar günü yapılan çekimlere geç kaldı. Bu duruma sonlanan Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk içinde tartışma yaşandı. Duymaz sonrasındasında partnerini toplumsal medyada takipten çıkardı.

“UMARIM ŞAŞIRMAMAYI ÖĞRENİRİM”

Tüm yaşananların akabinde Alperen Duymaz’dan açıklama gelmiş ve oyuncu şöyleki demişti:

Neler olduğu konusunda tekrar şaşkınım. Dün de şaşkındım. Umarım şaşırmamayı öğrenirim. Söyleyeceklerim bu kadar.

“niçin GEÇ KALDIN MELİSA?”

İkili içindeki gerginliğin dizinin akıbetini ne istikamette etkileyeceği merak konusu olurken, güzel oyuncudan tartışmanın bilgilerina dair bir açıklama daha gelmişti: Öncelikle herkese merhaba. Geçtiğimiz pazar günü sette yaşanan ve uzayan gerginlik hakkında yazıyorum. Melisa’nın genel olarak sete geç çıkıp takımı bekletiyor bulunmasına mana vermeye çalışırken bizler, işimizin yoğunluğu sebebiyle o günkü geç gelişinin niçinini sordum; ‘Ne oldu, niye geç kaldın Melisa?’ Gelen ciddiyetsiz karşılık ve pişkin tutumun akabinde sinirlendim ve aralı davrandım.

“PİŞKİNCE GÜLEREK CİDDİYETSİZ DAVRANDI”

Ünlü oyuncunun kendisine küfrettikten daha sonra seti terk ettiğini savunan Alperen Duymaz, şu tabirleri kullanmıştı:

Ekibin karşısında mahcup olan Melisa yaklaşık 20 dakika daha sonra büyük bir sonla yanıma geldi ve tartışma başladı. Bu tartışmanın kararında Melisa bana küfrederek seti terk etti. Ben haklarımı müdafaaya çalıştım ve çalışıyorum. Beşerler işlerinin gerektirdiği saatlerde işlerinde olurlar, rastgele bir aksaklıkta da açıklama yaparlar. Tüm takımın hazır bir biçimde Melisa’yı beklemesini ve Melisa’nın hiç bir şey yokmuşçasına pişkince gülerek koyduğu ciddiyetsiz tutumu hazmedemedim. Açıklama yapmak zorunda kalmayabilirdim lakin çıkan yanlış ve palavra, gerçeği yansıtmayan bu haberlere bir karşılık vermek istedim. Gündeminizi bu biçimde bir şey için meşgul ettiysem özürlerimi iletir hürmetimi sunarım.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Süreç boyunca sessizliğini koruyan Melisa Aslı Pamuk, geçtiğimiz günlerde magazine verdiği röportajla sessizliğini bozdu. Ufak bir gerginlik yaşadıklarını belirten hoş oyuncu; setlerde bu biçimde şeylerin daima olduğunu, ortalarında yaşanan olayın olduğundan da büyük lanse edildiğini söylemiş oldu. kimi vakit 18 saat çalıştıklarını ve bu gerginliklerin olağan olduğunu ekleyen Pamuk, Alperen Duymaz’la arkadaşlığının meselesiz devam ettiğini de belirtti.?