Mehmet Ali Erbil: Sizin yüzünüzden TikTok’tan para alamıyorum!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
5’inci Best Of Turkey Awards ödül merasimi, evvelki akşam Gayrettepe’de bir otelde gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu şovmen Mehmet Ali Erbil ve model Tuğba Özay yaptı. Törilk öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erbil, “Bu sene yapılan 50’nci ödül merasimi sanıyorum. Bu merasimlerden her sene elli tane yapılıyordur, Bunların yarısını sunsak, köşeyi döneriz” dedi.


“ÜÇ HAFTAHIR ÖDEME YAPMIYORLAR”

Muhabirlerin “bu biçimde TikTok’ta olmanıza gerek kalmaz mı?” sorusuna Mali, “TikTok diye diye nazar değdirdiniz. Üç haftadır ödeme yapmıyorlar. Ne göz varmış sizde. Sizin yüzünüzden para alamıyoruz. Göze geldik. Benim hayatımda yalnızca TikTok yok. ömrünü TikTok’a bağlayanlar düşünsün” karşılığını verdi.

“ÇARKIFELEK’İ BAŞLATIYORUZ”

Hastalığıyla ilgili problemlerini atlattığını belirten 65 yaşındaki sanatçı, “Çok şükür makûs günleri atlattık. İki sinema sineması çektik. Her şey yolunda. YouTube’ta ‘Çarkıfelek’i başlatıyoruz. bir daha ben sunacağım. Her merasimde bir bomba patlatıyorum. Bu gece de hazırlıklı olun” diyerek, sahnedeki yerini aldı.


“ÇOK YAKINDA EVLENECEĞİM”

Otilia, gecede ‘Balkanların En Âlâ Pop Şarkıcısı’ mükafatını aldı. Ödül daha sonrası soruları yanıtlayan müzikçi, “Her şey yolunda. Hoş bir birlikteliğim var. Artık Yalova’da yaşıyorum. Çok yakında evleneceğim. Müstakbel eşimd e burada lakin biraz utangaç olduğu için görünmek istemedi” açıklamasını yaptı.


RONALDO TUZAĞI!

Ünlü şovmen, geçtiğimiz günlerde TikTok’ta düzmece bir hesap tarafınca kandırılmış, yayın yaptığı sırada dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu zannetmişti. Erbil, yıldız ismin görüntüsünü kullanan düzmece hesap karşısında fazlaca heyecanlanmış, izleyicilerden gelen ihtarları bile okumamış ve kandırıldığını anlayamamıştı.


Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, Ronaldo olayı daha sonrası babasına toplumsal medya platformunu bırakması için ricada bulunarak, “Ne olur Tiktok’u bırak ya” halinde paylaşım yapmıştı. Bu kelamlar hakkında konuşan şovmen ise “Ronaldo hadisesinden daha sonra latifesine sitemde bulundu” demişti.