Mahsus Kaya’dan Berker İnanç’a: Kaç keyifli sahnelerimize canım arkadaşım

Bilgin

Global Mod
Global Mod
İclal Aydın’ın birebir isimli kitabından uyarlanan i ‘Üç Kız Kardeş’’te Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya ismindeki kız kardeşlerin öyküsünün anlatılıyor. Başrollerini Has Kaya ile Berker Güven’in paylaştığı, takımında; Reha Özcan, İclal Aydın, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Veda Yurtsever’in yer aldığı Kanal D dizisi, şimdilerde yeni dönemiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Çekimleri tüm süratiyle devam eden ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinin ‘Somer Korman’ı Berker İnanç, 7 Eylül’de 28 yaşına bastı. İnanç’ın dizide eşini canlandıran rol arkadaşı Has Kaya da ünlü ismin doğum gününü toplumsal medya üzerinden kutladı.


“NİCE MEMNUN SAHNELERİMİZE”

ilk vakit içinderda İnanç ile aynada çektiği pozu yayınlayan hoş oyuncu, paylaşımına; DGKO (Doğum günün kutlu olsun) notunu düştü. Akabinde ‘Üç Kız Kardeş’in çekimlerinde battaniyelere sarıldıkları bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Özgü Kaya’nın “Nice keyifli sahnelerimize canım arkadaşım” notunu düştüğü kareyi kendi toplumsal medya hesabından paylaşan Berker İtimat ise rol arkadaşına; “bu biçimde soğuk olmasın da” cevabını verdi.


UYUMLARI ÇOK KONUŞULUYOR


Öte yandan Mahsus Kaya ve Berker İnanç’ı birbirine epeyce yakıştıran Üç Kız Kardeş dizisinin takipçileri, toplumsal medyada yaptıkları yorumlarda iki oyuncunun sahnelerini epeyce beğendiklerini ve birbirlerine epey yakıştıklarını lisana getiriyorlar.

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’İN DÖNEM FİNALİNDE NELER OLDU?

Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya ismindeki kız kardeşlerin öyküsünün anlatıldığı ‘Üç Kız Kardeş’in 14 Haziran akşamı ekranlara gelen dönem finalinde; Somer ve Türkan’ın barışmasını istemeyen Rüçhan, yeni ataklar yaparken; Sadık Bey’in meskeni satılığa çıktı.

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’İN DÖNEM FİNALİNDE NELER OLDU?

Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya ismindeki kız kardeşlerin öyküsünün anlatıldığı ‘Üç Kız Kardeş’in dönem finalinde; Somer ve Türkan’ın barışmasını istemeyen Rüçhan, yeni atılımlar yaparken; Sadık Bey’in konutu satılığa çıktı.

‘Üç Kız Kardeş’ dizisi 17’nci kısmıyla 12 Eylül Salı akşamı Kanal D’de izleyici karşısına çıkacak.