Kısa Kısa Cadde

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Formülü buldular

Altı yıldır evli olan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, InStyle mecmuasına konuştu. Doğulu, “Aşkınızı nasıl taze tutuyorsunuz?” sorusuna, “Birbirimizi daha âlâ anladıkça taze kalabilmenin formlarını bulduk” cevabını verirken, Atagül ise, “Her uyandığımız günü yeni bir gün olarak kabul etmek bu tazeliği koruyor” dedi.

Terlikli güzel

Jennifer Lopez, yüzü olduğu Coach markası için kamera karşısına geçti. Yazlık dizaynların tanıtımını yapan müzikçi, seksi pozlarıyla nefes kesti. Lopez, katolog karelerini, “Sezon mamüllerine yakından bakış” notuyla yayınladı.

‘Psikolojim bozuldu’

Aslı Tandoğan, ‘Dudaktan Kalbe’ dizisi devrinde psikolojisinin bozulduğunu söylemiş oldu. Oyuncu, “Sete gidiyorum, bütün sahnelerde ağlıyorum. Ağlamam gerekiyor, ağlayamıyorum, direktör bana kızıyor… Hâlâ seyrediyorlar. Beşinci yenidenını seyrediyorlar. Çok fanları var, benim için epey hoş bir şey…” dedi.

Keyifli çekim

Afra Saraçoğlu, Garnier AHA+BHA Kömür Cilt Kusurları Zıddı Serum’un yüzü oldu. Oyuncu, “Her anından epey keyif aldığım bir çekim gerçekleştirdik. Müspet gücümüzü kamera önüne yansıttığımızı düşünüyorum. Ekranda olan biri olarak cildimin hem doğal birebir vakitte kusursuz görünmesi hayli önemli” dedi.

Beş kuzenin hikayesi

Cihangir Ceyhan, Okan Eforlar, Ufuk Bayraktar, Kıvanç Baran Aslan ve Onur Gökçek’in başrolünde yer aldığı ‘Güven Bana’ sineması, 24 Şubat’ta vizyona girecek. Proje, her biri birinden farklı özelliklere sahip olan beş kuzenin, mafya belasından kurtulma öyküleri sırasında, başlarından geçen komik olayları anlatıyor.

Komşuda kayak keyfi

Hayatlarını tabiata adayan Alpay Başaran ve Süleyman Elmaslar, hobi olarak başladıkları, Scubado isimli şirketleriyle renkli buluşmalara imza atmaya devam ediyor.

Bu sefer rotayı Bulgaristan’ın kayak merkezi Bansko’ya çeviren ikili; Alpay Başaran, Turusan Bağcı, Can Bayrak, Öznur Korkmaz, Merve Ceren, Alpay Biçer ve Eda Tiftikçi’nin de ortalarında yer aldığı kalabalık kümeyle, kış tatilinin keyfini çıkardı. Gündüz kayak yapan takım, akşamları ise kucak dolusu eğlendi.

‘Cayır cayır’ yaktı!

Yalçın Topyanak, uzun müddettir çalışmalarını sürdürdüğü albümünün birinci teklisi ‘Cayır Cayır’ı müzikseverlerle buluşturdu. Kelam ile müziği müzikçinin imzasını taşıyan modüle İstanbul ve Antalya’da klip çekildi. Topyanak, bu yıl üst üste modüller çıkaracağını söylemiş oldu.

Hasret giderdiler

Unutulmaz konser

Cem Adrian, Watergarden İstanbul ortasında bulunan JJ Arena’da sahne aldı. Geçmişten günümüze geniş bir yelpazede müzikler seslendiren sanatçı, unutulmaz bir performans sergiledi.

Yeni tekli

Ruh, yeni teklisi ‘Sen ve Ben’i çıkardı. Sanatçı, “İsmimin Ruh olmasını istedim zira müzik, yüreğimden ruhumdan gelen bir mucize” dedi. Paix298 aranjeyi üstlenirken klibi Erol Özcan yönetti.

SÜRPRİZ DÜET

Ses tonu Ahmet Kaya’ya benzetilen Çağlar Alkaç ve Kibariye’nin sürpriz düeti ‘Hani Benim Gençliğim’ cuma günü Sony Music Türkiye etiketiyle çıkacak. Kelamları Yusuf Hayaloğlu’na, bestesi Ahmet Kaya’ya ilişkin olan müziğin aranjesinde Kadir Okyay’ın imzası bulunuyor. İkili, bu düetle hürmet duruşunda bulunuyor.

Yelda-Hakan Tiftik, ömürlerini Los Angeles’da sürdüren Begüm-Adnan Şen çiftini ziyaret etti. Buluşmalarında gelenek hale getirdikleri dost davetlerini gerçekleştiren küme, eğlenceli vakit geçirdi. Farklı günlerin acısını çıkarak takım, kucak kucak sohbet ederek, hasret giderdi.

Cuma yayında

Semiramis Pekkan, Evrencan Gündüz ile sürpriz bir düete imza attı. ‘Semiramis Pekkan Youtube’ kanalından 3 Şubat’ta yayınlanacak birinci single’ın ismi ‘Neredeysen’ olacak. Eser, ‘ONErpm Türkiye’ dağıtımıyla tüm dijital platformlarda yayınlanacak.

Kazalı klip

Hakan Kılınç’ın yeni teklisi ’Küçük Şeyler’in klibinde gerçekçi bir kaza sahnesi çekildi. Noah Entertainment etiketiyle çıkan, kelam ve müziği Kılınç’a ilişkin yapıtın düzenlemesini İlkay Şencan yaptı. Klibi, Alişan Günay Yıldırım yönetti.