Kadir Doğulu’dan Neslihan Atagül’e: O benim ilham kaynağım!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Ocak 2021’den bu yana ekranlardan uzak olan lakin 2016’da nikâh masasına oturduğu Kadir Doğulu ile ‘Gecenin Ucunda’ dizisinde rol almaya başlayan hoş oyuncu Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde Etiler’deki kuaförüne girerken objektiflere yansımıştı.

“YAŞIYORUM BU HAYATI”

Çocukları her fırsatta fazlaca sevdiğini lisana getiren 29 yaşındaki hoş, “Çocuk hasreti çekiyor musunuz?” sorusuna şu cevabı vermişti:


Bu işler nasip, kısmet işi. İşimiz gücümüz var, onlar başlıyor. ‘İstiyorum’ derim yahut ‘İstemiyorum’ derim, hiç bu biçimde bir şeyleri şekillendirmeyi tercih etmiyorum açıkçası. Onun için her şeyi akışına bıraktım ben de. Yaşıyorum bu ömrü.


KUTLAMAYA KATILDILAR

2012 yılında yayın hayatına başlayan L’Officiel Türkiye mecmuası, 10’uncu yaşını özel bir aktiflikle ünlü bir restoranda kutladı. Kutlama gecesine; Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Ece Sükan, Alp Navruz, Feyyaz Şerifoğlu, Ekin Mert Daymaz, Özgecan Gürel, Seda Bakan, Derya Uluğ, Gonca Vuslateri, Ege Kökenli, Esra Bilgiç ve Didem Soydan üzere bir hayli ünlü isim katıldı. Müzikçi Alya’nın sahne aldığı gecede pek keyifli, renkli ve eğlenceli anlar yaşandı.

“HEYECANLA BEKLİYORUM”

Geceye katılan Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Pandemi periyodunda çekilen, ‘Kimdir Bu Mitat Kahraman?’ sineması ile ilgili konuşan Doğulu; “Kimse sokağa çıkmazken, bizim kendimize ve yapacaklarımıza güvenerek, her türlü kurala uyarak ortaya çıkarttığımız bir proje. Üretimin durduğu vakitte, üreterek insanlara dayanak olduğumuz bir iş oldu. Ocak ayının son haftasında vizyonda olacak” dedi.


Neslihan Atagül de dijital bir platform için çektiği ‘Ah Belinda’ sinemasından bahsetti. Atagül; “Var olan bir projeydi, Müjde Ar oynamıştı. Biz de bu sineması günümüze uyarlayarak çektik. Çekimler tamamlandı. Ne vakit çıkacağı konusunda ben bilgi veremiyorum. Lakin çok heyecanlıyım, benim için fazlaca büyük gurur. Bakalım ben de heyecanla bekliyorum. Çok çabaladık. Elimizden gelenin en uygununu yaptık, umarım sizlerde epeyce beğenirsiniz” biçiminde konuştu.

beraber oynadıkları dizi hakkında da konuşan çift, “Güzel bir iş oldu, umarım ekranlarda kalmaya devam ederiz” tabirlerini kullandı.


AŞK BAKIŞLARI

Muhabirlerin, birbirlerine aşkla baktıklarını söylemesi üzerine kahkaha atan ikiliden Kadir Doğulu; “Neslihan benim varoluş niçinim. Onun ortasında yananı ve dilek ettiğini göstermeye çalışması benim hayat gailem oldu. Umarım bu herkes tarafınca fark edilir” dedi.

Gazetecilerin, “Kadir Beyefendi, ilerleyen vakitte bir şiir kitabı yazmak ister misiniz?” sorusuna Doğulu; “Neslihan yazdırmaya devam ederse olur. Zira o benim ilham kaynağım” sözlerini kullandı.