İkizlerine gebe olan Seray Sever babasıyla ilgili üzen haberi paylaştı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Gebe olan ve hamilelik sürecini meskende dinlenerek geçiren Seray Sever doğum gününü kutlarken üzen haberi de takipçileriyle paylaştı. Kendisinden 10 yaş küçük eşiyle pozlarını paylaşan Sever’e ‘Geçmiş olsun’ yorumları yağdı.

Konut haliyle pasta keserken fotoğraflarını paylaşan Seray Sever fotoğrafın altına şu notu düştü; “Bugün 27 Şubat… Doğum günüm birinci kez mübarek Miraç Kandili’ne denk geldi. Tüm dualarım şu an hastanede entübe olarak sıhhat gayreti veren canım babamın eskisinden de sağlıklı olarak ortamıza dönmesi ve 74 yaşında heyecanla beklediği torun sevgisini yaşaması için.”

“Rabbim sen her şeye kadirsin. Ol dersin olur. Lütfunla, çarçabuk, sıhhatle, güzeliyle bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et. Canım babamı bize ve torunlarına bağışla. Dileğim bu mübarek günde tüm hastalara şifa, sıkıntılılara deva, dualarımızın kabulü şanlı katında. İstanbul’da konut istirahatinde olduğum için ve mevcut durumlardan dolayı konut halimizle pastamızı kestik.”

“Canım kocam ve ailem ve dostlarım âlâ ki varsınız. Her şeyin başı sıhhat. Allah’ım hepimizi her türlü hastalıktan, acıdan, berbatlıktan, ıstıraptan, kaygıdan korusun. Savaşlar bitsin. Maddi manevi ferahlık, bolluk rahmet gelsin. İnsanların yüzü gülsün. Miraç Kandilimiz mübarek olsun.”

İKİZ ANNESİ OLACAK

2018 yılında Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever’in bebek hasreti son bulmuş, şimdilerde Bodrum’da hayatını sürdüren sanatçı, geçtiğimiz aylarda gebe olduğunu duyurmuştu.

İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Seray Sever, hamilelik sürecini Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü sunucu, son olarak ayna karşısında çektiği fotoğrafı yayınladı.

“MAŞALLAH” NOTUYLA PAYLAŞTI

Karnının uygunca büyüdüğü görülen 48 yaşındaki Sever, paylaşımına; “Maşallah, subhanallah. Şükürle” notunu düştü. Öte yandan bebek sevincini canı yayında paylaşan ünlü isim, şu sözleri kullanmıştı:

“ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETTİ”

“Çok emek verdik, çabaladık. Tam annemin gebe kaldığı yaşta gebe kaldım. Hekimlerle görüştüm, birtakım süreçlerden geçtim. Çok dua ettik, Allah da nasip etti. Çok başındayız, duyulsun istemiyordum ancak duyuldu. Bizimkisi planlı bir müddetçti, Allah dualarımızı kabul etti. Daima ikiz bebek istiyordum. Allah şu ana kadar gönlümüze göre verdi.”

48 yaşındaki sunucu, “Şimdi bebeklere konsantreyiz, değişik bir ruh haline girdik. Çok dikkatliyiz. Cinsiyetleri şu an kız görünüyor fakat ilerleyen süreçte ne olur bilemiyorum. Sekiz, dokuz kere bebek için denedik lakin olmadı. Bedenim fazlaca yoruldu. İki yıl orta vermiştim, kimi vakit bedeni rahat bırakmak lazım. Ümitsizliğe düştüğüm anlar da oldu lakin artık epeyce mutluyuz” demişti.