İkinci kere anne olmaya hazırlanan Seda Bakan’dan karnı burnunda yeni pozlar

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Müzisyen Ali Erel ile keyifli bir evlilik sürdüren Seda Bakan, toplumsal medya hesabını faal olarak kullanan ünlü isimler içinde yer alıyor. Keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen oyuncu, son pozlarıyla isminden kelam ettirdi.

“YENİ KIZ BEBEK YÜKLENİYOR”

Leyla isminde bir kızı olan Seda Bakan, 24 Mart’ta bir milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından gebe olduğunu duyurmuştu. Belirmeye başlayan karnıyla poz veren oyuncu, kızı olacağını açıklamıştı.

36 yaşındaki ünlü oyuncu, paylaşımına; “Yeni kız bebek yükleniyor. Dördüncü ayla birlikte hayata dönüş başlamıştır” notunu düşmüştü.

ÜNLÜLERDEN TEBRİK YAĞDI

Hadise, yakın arkadaşının 50 binden çok beğeni alan gönderisine kalp emojileriyle karşılık vermişti. İdil Firat, Bengü, Serkan Altunorak, Berfu Yenenler, Songül Öden ve Cemre Kemer üzere biroldukca ünlü isim de Bakan’a tebrik bildirileri yazmıştı.

“AİLEMİ BİRAZ DAHA GENİŞLETMEK İSTEDİM”

Geçtiğimiz haftalarda Bebek’te görüntülenen oyuncu, ayaküstü kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermişti. Bakan, “İkinci çocuğu fazlaca istiyordum o yüzden bana sürpriz olmadı. İkinci defa kız bebek annesi olacağım, epeyce mutluyum” açıklamasını yapmıştı.

Ekranlara bir süre daha orta vereceğini belirten ünlü isim, “Ailemi biraz daha genişletmek istedim. Lakin kızım dünyaya gelince, artık işlere süratli bir dönüş yapacağım” demişti.

AİLE POZU

Tüm bunları akabinde hamileliğinin beşinci ayında olan Seda Bakan, karnı burnunda yeni pozlarını takipçileriyle paylaştı. Ailesiyle bir ortaya gelen hoş oyuncu, karışık renkli bluzuyla çekilen fotoğraflarını “Aile zamanı” diyerek paylaştı.

Büyüyen karnı dikkat çeken ünlü ismin paylaşımına binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumu geldi.

“HER ŞARTTA YOĞURT MAYALARIM”

Öte yandan ağır iş temposuna karşın kızı Leyla’ya vakit ayrımayı ihmal etmeyen Bakan, geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımla isminden kelam ettirmişti.

Tatilde ve setteyken bile önceliği kızına veren Bakan, “Leyloş’a her şartta yoğurt mayalarım. Alarm kurup saatinde de alırım. Bebeklerimiz için en yararlısı” iletisiyle hayranlarının takdirini toplamıştı.