Hazar Erkuvvetli: Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
‘Kuzey Güney’ dizisinde canlandırdığı ‘Simay’ karakteriyle şöhreti yakalayan Hazar Erkuvvetli, geçtiğimiz yıl yaklaşık dört yıldır aşk yaşadığı, kendisinden 18 yaş büyük direktör Onur Ünlü ile samimi itiraflarda bulunmuştu. Marie Claire mecmuasına röportaj veren Erkuvvetli, şu sözleri kullanmıştı:

Onur beni daima anda tutuyor. Olağan sohbet ederken o denli bir şey söyler ki, aklında öteki bir şey varken konuşmak kelam konusu değildir. Bir cümlede anlatırsam, onunla kendim olmayı ve bununla gurur duymayı öğreniyorum.

“ZİNCİRLERİMDEN KURTULDUM”

Değiştiğini ve zincirlerinden kurtulduğunu söyleyen ünlü isim, “Artık biroldukça şey umurumda değil. Beni kırmak eskisi kadar kolay değil. Dayanılmaz rahatladım. Çok pizza yiyorum. Biraz kilo alsam da ‘Olduğum üzere güzelim’ diyebiliyorum. Ya da sivilcem olması hoş hissetmeme pürüz olmuyor” halinde konuşmuştu.

Sporla ortasının uygun olmadığını belirten oyuncu, “Adım sayım var, günlük olarak onu tamamlamaya dikkat ediyorum. Günde kesinlikle 400 kalori harcıyorum. Kendime bakmayı, yemek yapmayı seviyorum” demişti.

“BRAD PITT Mİ, ONUR ÜNLÜ MÜ?”

‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına da konuk olan Hazar Erkuvvetli, “Brad Pitt mi, Onur Ünlü’yle mi paraşütten atlamak isterdin?” sorusuna “Ay, iğrençsiniz. Kalkıp gidiyorum. Onur’cuğum natürel ki” karşılığını vermişti.

SEVGİLİSİNİN SİNEMASINDA HEM ÜRETİMCİ, HEM OYUNCU OLDU

Geçtiğimiz ay ise Türkiye’nin en uzun soluklu sinema şenliği Antalya Altın Portakal Sinema Şenliği’nin ikinci gününde, direktörlüğünü Onur Meşhur’un yaptığı ‘Bomboş’ sineması, Atatürk Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda izleyiciyle buluşmuştu.

Filmin yapımcılığını Seçkin Sevim ile birlikte Meşhur’un sevgilisi Hazar Erkuvvetli üstüne alan Erkuvvetli, beraberinde sinemada oyuncu olarak da rol almıştı. Ünlü isim, bayan olarak oyunculuk yapmanın geri kalan her şeyi yapmak üzere epey sıkıntı olduğunu söyleyerek, şu biçimde konuşmuştu:

Film yapma sürecinin her kısmını seviyorum ve her kısmında yer almak istiyorum. Giderek biraz daha bu tarafta da yer alıyorum. Onur’un işlerini fazlaca seviyorum ve daima yapmaya devam etmesini istiyorum. ‘Nasıl dayanak olabilirim?’ diye düşündüm. Karakteri oynaması hayli keyifliydi. bu biçimde isimlerin bulunduğu sinemada bu işin modülü olmak hayli değerliydi benim için.

“GİDEBİLECEĞİM KADAR İLERİ GİDİYORUM”

Tüm bunların akabinde evvelki akşam bir dijital platformun verdiği davete katılan oyuncu Hazar Erkuvvetli, transparan elbisesi ile tüm bakışları üzerinde topladı. Basın mensuplarıyla konuşan ünlü isim, kıyafetiyle ilgili sorulara yanıt vererek; “Bu stil davetlerde gidebildiğim kadar ileri gidiyorum. Ne vakit giyeceğim güya tekrar?” formunda yavuz bir karşılık verdi.

İddialı şekliyle sık sık gündem olan 30 yaşındaki hoş oyuncu, “Onur Beyefendi kıyafetleriniz için ne diyor?” sorusuna ise şöyleki cevap verdi:

Onur beni yüreklendiriyor. kimi vakit ben ‘acaba fazlaca mu açık’ diye düşünürken, o bana daha da açığını giymem gerektiğini söylüyor. Daima transparan kıyafetler giymemi istiyor.