Hailey Baldwin isyan etti: Beni rahat bırakın!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Müzikçi Jusitni Bieber ile memnun evliliği devam eden Hailey Baldwin, geçtiğimiz haftalarda eşiyle kahvaltı ederken rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Akabinde Instagram hesabından açıklama yapan ünlü isim, Perşembe sabahı eşimle kahvaltı yaparken felç gibisi belirtiler oluşmaya başladı ve hemen hastaneye ulaştırıldım” demişti.

KAN PIHTISINA RASTLANMIŞTI
“Beynimde az ölçüde oksijen eksikliğine niye olan epey küçük bir kan pıhtısı oluştuğunu gördüler, lakin bedenim bunu kendi kendine yendi ve birkaç saat ortasında büsbütün iyileştim” diyen Bieber, “Bu katiyetle yaşadığım en fecî anlardan biri bulunmasına karşın, artık evdeyim ve durumum düzgün. Benimle ilgilenen tüm kusursuz tabiplere ve hemşirelere epey minnettarım ve müteşekkirim! Yeterli dilek ve telaş ile ulaşan herkese, tüm takviye ve sevgisi için teşekkür ederim” bildirisini yazmıştı.

“O ÇOK GÜÇLÜ BİRİ”
Birkaç gün daha sonra eşinin sıhhat durumu hakkında açıklama yapan Justin Bieber ise “Hayat sizi devamlı şaşırtıyor. Çok fazla denetim edemiyorsunuz” açıklamasında bulunmuştu. Eşinin sıhhat durumunun daha güzele gittiğini ancak sahiden korkutucu bir müddetçten geçtiklerini “Durumu çok düzgün, o fazlaca kuvvetli bir insan” kelamlarıyla lisana getirmişti.

HAILEY’DEN HAMİLELİK TEZLERİNE KARŞILIK
Sıkıntı günleri geride bırakan çift son olarak 64’üncü Grammy Ödülleri’nde uzunluk göstermişti. Merasimde beyaz uzun bir elbise yeğleyen Hailey Baldwin’in göbeği gözden kaçmadı. Ünlü modelin gebe olduğu sav edilmişti.

Çıkan haberlerin akabinde sessizliğini bozan Hailey Baldwin, bir magazin hesabına “Hamile değilim beni yalnız bırakın” biçiminde yorum yaparak tezlere son noktayı koymuştu.

“YALVARIYORUM”
Biber bu defa de TikTok hesabından toplumsal medya trollerine görüntülü bir ileti gönderdi. 25 yaşındaki model, bir paylaşım yaptığında çabucak tenkit yağmuruna tutulduğunu belirtti.

Ünlü isim, takipçilerine; “Beni rahat bırakın. Kendi işime bakıyorum. hiç bir şey yapmıyorum. hiç bir şey demiyorum” diye seslendi.

Takipçilerinin onu rahat bırakmasını ve artık berbat yorum görmek istemediğini belirten Bieber, “Gidin öteki yerde mutsuz olun. Beni lütfen rahat bırakın. Beni artık rahat bırakmanın kabul edilebilir olduğu bir vakte geldik. Yalvarıyorum, gerçekten” diyerek görüntüsünü sonlandırdı.

2018’DE EVLENDİLER
Kanadalı müzikçi Justin Bieber ile ABD’li model Hailey Baldwin, 2018 yılında nikah masasına oturmuş, hayranları sürpriz gelişme karşısında şaşkınlık hayatıştı.

sonrasındasında ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir merasim düzenleyen dünyaca ünlü çift, koronavirüs pandemisi periyodunda aşk dolu paylaşımlarla sık sık gündeme geldiler.