Haftanın yerleri

Bilgin

Global Mod
Global Mod
SERCAN KISMET – Suşi aşkına!

İstanbul’un Kalbi Maslak 42’de yer alan Yakuza Asian&Sushi, Uzak Doğu’nun egzotik lezzetlerini sunuyor. Kendine has iç mimarisi olan yerde Japon mutfağının sokak ve mesken yemekleri otantik gereçler ile hazırlanan klâsik reçetelerle hazırlanan menüde, homemade Rameni ile Special Sushi ve noodle’lar dikkat çeken seçeneklerden.…

Yeniliklere devam ediyor
İkinci şubesini Erenköy’de açılan Babazade Baklava, yeniliklere devam ediyor. Marka, son olarak frambuazlı soğuk baklavayı konuklarına sunuyor. Frambuazlı soğuk baklava hem lezzeti hem damakta bıraktığı tatla lezzet şöleni sunuyor.

Canlı performanalar
Four Seasons Bosphorus, İstanbul Boğazı’na karşı konumlanan etkileyici görünümüyle Sevgililer Günü’nü ‘Sevgiyi Paylaş’ temasıyla kutluyor. Gizem Ekiz’e piyanoda Kaan Uysal’ın eşlik ettiği canlı performans eşliğinde AQUA Restaurant&Bar’ın eşsiz menüsüyle otel, konuklarını sevgiyi paylaşmaya davet ediyor.

Doğa ve lezzet iç içe
Ataköy Garden, kent hayatının ortasında kentten uzak nefes almak isteyenleri lezzet ve tabiatla buluşturuyor. Serpme Kahvaltısı, Türk ve Dünya Mutfağı lezzetleri, derbi heyecanı ve bahçe kısmında yer alan özel locasıyla keyifli bir atmosfer ve yemek zevki yaşatıyor.

Gastronomi platformu
İstanbul’un beğenilen ve tarihi lokasyonlarından biri olmanın yanı sıra, kentin nabzını tutan Karaköy’de konumlanan Karaköy Güllüoğlu, gastronomi alanında yepisyeni projelere imza atmaya devam ediyor. Karaköy Güllüoğlu çatısı altında özerk bir yapı olarak kurulan, gastronomi ve kültür alt başlıklarında birleştirici ortak projeler geliştirmeyi, sunmayı hedefleyen tecrübe alanı ‘Nadir Gastronomi Platformu’ açıldı.