Güzide Duran’dan Adnan Aksoy’a: Beni her vakit güldürüyorsun!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bir periyot podyumların beğenilen modellerinden olan Güzide Duran, 2008 yılında iş insanı Adnan Aksoy ile evlenmiş, çocukları Selin ve Buyruk doğunca podyumlara veda etmişti.

‘ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK’ İDDİASI!
Koronavirüs pandemisi başlar başlamaz ABD’den Türkiye’ye dönen çiftin, son vakit içinderda ortalarının makûs olduğu, hatta şiddetli geçimsizlik niçiniyle boşanma sonucu aldıkları tez edilmişti.

bir müddetdir Bodrum’da yaşayan 1996 Best Model of Turkey birincisi olan modelin, “şiddetli geçimsizlik” niçiniyle eşiyle yollarını ayırma sonucu aldığı öne sürülmüştü.

Evlendikten daha sonra ABD’ye yerleşen ve modellik mesleğini bırakan 40 yaşındaki Duran’ın Aksoy ile önümüzde günlerde boşanma davası için adliyenin yolunu tutacağı da söylentiler içindeydı.

“HER ŞEY SENSİN”
Tüm bu haberler karşısında sessizliğini koruyan Duran, geçtiğimiz haftalarda Instagram’dan yayınladığı fotoğraf ile argümanlara karşılık vermişti.

Eşiyle romantik bir pozunu paylaşan ünlü isim, gönderisine; “Her şey sensin” notunu düşmüştü. Duran’ın 14 yıllık eşi Adnan Aksoy’un karşılığı ise “Sen her şeysin” biçiminde olmuştu.

“MUTLU YIL DÖNÜMLERİ AŞKIM”
Makûs günleri geride bırakarak, 15’inci evlilik yıl dönümlerini kutlayan ikili, memnunluklarını bir sefer daha gözler önüne serdi. İki çocuk annesi Duran, eşiyle çekilen fotoğrafını; “Beni her vakit güldürüyorsun. Keyifli yıl dönümleri aşkım…” sözleriyle yayınladı.

“SONSUZUM OLACAKSIN”
Geçtiğimiz yıl nisan ayında da 14’üncü evlilik yıl dönümlerinde eşiyle teknede poz veren ünlü isim, bu anları, “Sen her vakit benim sonsuzum olacaksın.” notuyla toplumsal medya hesabından yayınlamıştı.