Erken doğan bebeği ömrünü kaybetti! ‘Yaşadığımız acıyı anlatacak söz yok’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Sarah Herron, 24 haftalık gebeyken erken doğum yaptıktan kısa bir süre daha sonra; yeni doğan oğlunun ömrünü kaybettiğini deklare etti. 36 yaşındaki ‘The Bachelor’ yıldızı, bebeğinin vefatını duyuran yürek parçalayıcı bir gönderiyi Instagram sayfasından paylaştı.

Ünlü isim, yazısına “28 Ocak’ta, çabucak hemen 24 haftalıkken hoş oğlumuz Oliver Brown dünyaya geldi ve ısa bir süre daha sonra babasının kollarında hayata gözlerini yumdu” kelamlarıyla başladı.


“MİNNETTARIZ”

Sözlerine, “Yaşadığımız kayıp ve acının büyüklüğünü anlatacak söz yok. Bu fazlaca hoş ve beraberinde trajik. Benim burnuma, babasının ağzına ve uzun parmaklarına sahipti” biçiminde devam eden Herron, şu tabirleri kullandı:


Tüp bebek mucizemiz Oliver bir fazlaca zorluğa göğüs gerdi ve bir epey güçlü dönüm noktasından geçerek buraya geldi, lakin Allah’ın üçümüz için öbür planları vardı. birlikte geçirdiğimiz vakit kısaydı lakin Oliver’la karnımda geçirdiğimiz günler için minnettarız. Bize hayatın bütünlüğü, sevgi ve mevt hakkında epeyce şey öğretti.


“BABASININ YEMEKLERİNİ ÇOK SEVDİ”

Nişanlısı Dylan Brown ile hastane odasında çekilen fotoğraflarını paylaşan Sarah, “Oliver konutumuzu ve kalplerimizi epeyce fazla sevgi ve en kıymetlisi optimistlikle doldurdu. Oliver deniz kaplumbağalarıyla yüzdü, kırık dizim güzelleşirken bana eşlik etti ve babasının yemeklerini epeyce sevdi. En epey da Oliver, kardeşi Rio ile kucağımda kalp kalbe yattığı sabah rutinini seviyordu” diye yazdı.


“YERİN ASLA DOLDURULAMAYACAK”

“Kalbimiz paramparça olsa da, oğlumuzun ruhunun yalnızca sevgiyi bildiğini ve acı çekmeyeceğini bilmek bizi teselli ediyor” tabirlerini kullanan ünlü isim, şu biçimde devam etti:


Tüm bunların acımasızlığını asla anlayamayacağız, fakat karanlığın ortasında Oliver fazlaca parlak kalıyor. Seni fazlaca seviyoruz, küçük oğlum. Yerin asla doldurulamayacak. Sen hayli kusursuz ve mükemmelsin. Sevgiler, annen ve baban.


Sarah Herron’ın bu duygusal paylaşımı, takipçilerinden epey sayıda takviye bildirisi aldı.


SARAH HERRON KİMDİR?

Otis College of Arka and Design’dan Hoş Sanatlar lisans derecesine sahip olan Herron, 1986 yılında Amniyotik Bant Sendromu sebebiyle tek kolu olmadan dünyaya geldi. Biroldukca ünlü markanın kampanyalarını yapıldığı bir şirkette, Sanat Direktörü olarak çalıştı.


Sarah, 2013 yılında ABC’nin, katılanların kameralar önünde gerçek aşkı bulmak için yarıştığı ‘The Bachelor’ programına kaydoldu. Herron, programın altıncı haftasında ise meskene gönderildi. Ayrıyeten ‘Bachelor in Paradise’ın 1’inci ve 3’üncü dönemlerine da katıldı, lakin biroldukca kalp kırıklığı ve başarısız aşk bulma teşebbüsünden daha sonra bir daha konuta gönderildi.

Kaybettiği bebeğinin babası Dylan Brown 2017 yılında bir arada çalıştıkları bir aktiflikte tanıştı ve 2021 yılında nişanlandılar.