Ece Sükan’ın panik anları: Görmeseydiniz daha iyiydi!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Türkiye’nin en tarz bayanlarından olan Ece Sükan, geçtiğimiz aylarda Bebek Lucca’da gerçekleşen bir partiye katılmıştı. Partiden daha sonra aracına binerek yerden ayılan Ece Sukan, Etiler’de polis denetimine takılmıştı.

ÜFLEMEMEK İÇİN DİRENDİ

Alkollü olduğu görülen Sükan, gazetecileri görür görmez polislerin alkolmetre aygıtına üflememek için direnmişti. Olaylı gecenin sonunda ise eski model, yakın bir arkadaşını arayarak vale çağırdıktan daha sonra meskeninin yolunu tutmuştu.

Polislerin 44 yaşındaki Sükan’a alkolmetreye üflemediği için red vermesi kararı, eski modelin ehliyetine iki yıl müddetle el konulmuştu.

KESİN BİR LİSANLA YALANLADI

daha sonraki vakit içinderda ise ismi eski Basketbolcu İbrahim Kutluay ile ismi aşk dedikodularına karışan ünlü isim, “Yok canım o denli bir şey. Hiç o denli bir şey yok. Demet’i de İbrahim’i de epeyce eski tanırım. Hiç o denli bir şey yok” diyerek kesin bir lisanla yalanlamıştı.

“KENDİMLE OLMAYI SEVEN BİR İNSANIM”

ömründe kimsenin olmadığını söyleyen Sükan, “Ben kendimle olmayı seven bir beşerim. Herkes ister hayatında bir şeyler paylaşacağın bir insanın olması. Olması gereken vakitte olması gereken şahısla aşk yaşanacağına inanıyorum” demişti.

“GÜZEL OLDU, MUTLUYUZ”

Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy’de kahve keyfi yaparken objektiflere takılmıştı. Bir marka için hazırladığı dizaynlarını görücüye çıkaran Sükan, şu biçimde konuşmuştu:

“Çekimleri yapıldı, hayli hoş geçti. Ben de birazcık kafayı topluyorum. Baya bir ağırdık, sinema çekimleri, fotoğrafı çekimleri, koleksiyonun tanıtımı ve hazırlanması… Hoş oldu, memnunuz. Yansılar hayli hoş. O yüzden epeyce memnunum. Koleksiyon için aylardır uğraşıyoruz.”

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisinin takımına katılan Sükan, “Başladık, çok hoş gidiyor. Özelmişiz. Gücümüzü fazlaca uydu, herkes epeyce tatlı” sözlerini kullanmıştı.

“BÖYLE ŞEYLERE DİKKAT ETMİYORUM”

Akabinde toplumsal medyada yavuz paylaşımları hatırlatılsan eski model, “İnanın ki hatırlamıyorum. Ben profesyonel bir biçimde işimi yapıyorum. Ben bu biçimde şeylere dikkat etmiyorum. Yorumları pek dikkate almıyorum, işimi yapıyorum” yanıtını vermişti.

PANİK ANLARI KAMERALARA YANSIDI

Ece Sükan, tüm bunların akabinde evvelki gün gizemli sevgilisiyle birinci defa objektiflere takıldı. Etiler’in art sokaklarında kol kola dolaşan ikili, görüntülendiklerini fark edince panikledi.

Sevgilisinin kolundan çıkıp uzaklaşmaya çalışan Sükan’ın panik anları, kameralara bu biçimde yansıdı.

Eski model, kendisine yöneltilen “Yeni sevgiliniz mi, bağınız ne vakit başladı?” sorularını, “Boş verin. Görmeseydiniz daha iyiydi” formunda cevapladı.

USULÜ DİKKAT ÇEKTİ

Durumdan kurtulamayacağını fark eden Sükan, yenidendan sevgilisinin koluna girerek gözlerden kayboldu. Oyuncunun, gözlük takmasının yanı sıra başında da örtü olması dikkatlerden kaçmadı.

DENİZİN VE GÜNEŞİN TADINI ÇIKARDI

Öte yandan Sükan, geçtiğimiz yaz kıyıda adeta fırtına üzere esmişti. Ünlü oyuncu, denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarmıştı. Yaz döneminin son günlerinden Yunanistan’ın kuzeyindeki Tasos Adası’nda bulunan Psili Ammos kıyısına giden Sükan, leopar desenli bikinisiyle denize girmişti.

RENKLİ POZLARA İMZA ATTI

Dalgaların gelgit yaptığı anda kendini Ege’nin serin sularına bırakan hoş, toplumsal medyada birbirinden renkli pozlara imza atmıştı.

Bir markanın lansmanında görüntülenen Sükan, formuyla ilgili ise, “Pandemide spora yük verdim. Sağlıklı besleniyorum fakat kendimi cezalandırır üzere bir diyet hiç bir vakit yapmıyorum. Metabolizma açısından da şanslıyım” açıklamasını yapmıştı.