Ece Sükan: Soğuk deniz severim

Bilgin

Global Mod
Global Mod
UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Ece Sükan, geçtiğimiz günlerde bir aktiflik için gittiği Bodrum’da denize girmişti. Beyaz bikinisiyle çektirmiş olduğu fotoğrafları da Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü tasarımcıya, yorum ve beğeni yağmıştı. Takipçileri; “Hem kendi hoş hem vücudu” ve “Dikkat et, havaya aldanma” formunda bildiriler göndermişti.

“BAŞKA BİRİ GİREMEYEBİLİR”

Önceki gün stiliyle Bebek sokaklarını podyuma çeviren Ece Sükan, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Toplumsal medyada epey konuşulan paylaşımı hakkında konuşan 45 yaşındaki hoş, “Ben biraz soğuk deniz severim, diğer biri giremeyebilir. Yaklaşık 21 dereceydi, öğlen sıcağında girilebiliyordu” dedi.

YENİ PROJESİ

“Deniz dönemine kilidi vurdum” diyen hoş oyuncu, dijital platformda yayınlanacak bir dizide rol aldığını belirterek, “Dizimiz yeni bitti. Aralık üzere çıkacak. Çok hoş bir iş oldu. Merakla ve heyecanla bekliyoruz” formunda konuştu.

“KALBİM BOŞ”

Adı daima aşk dedikodularına karışan Ece Sükan’a, “Kalbiniz boş mu?” sorusuna, “Boş. Dolduracak birisini bulamadık. Bu işler arayışa bakma üzere değil. ömrün akışında gidiyorsun daha sonra işte birileriyle bir gönül beraberliğin oluyor yahut olmuyor. Bunlar hayatın akışında ilerlerken organik olarak gelişen olaylar. O yüzden kesin şeyler söylemiyorum. Bu işlerde ‘Hayırlısı her neyse o olsun’ lafları epey hakikat. Kendi ayakların üzerinde durup; keyifle, sevinçle, sıhhatle ve keyifli yaşayabilmek. Sen bütün ve tam olduğun vakit seninle birlikte olan bireyle de tam olarak bütünleşiyorsun” karşılığını verdi.

MAYOYLA YÜRÜYÜŞE ÇIKTI

Yazın büyük kısmını Bodrum’da geçiren Ece Sükan, tatilde de sporunu aksatmıyor ve sık sık yürüyüş yapıyor. 2022 yazında bir orta rotasını Yunanistan’a da çeviren ünlü stilist, mayoyla yürüyüşe başlamadan evvel çektirmiş olduğu kareleri Instagram’dan yayınlamıştı. “Yürüyüşe hazırım” notunu düşen Sükan’a, takipçilerinden “Çok farklı bir tecrübe olacak” formunda iletiler gelmişti.

ORTAKENT HOŞU ECE SÜKAN

Ece Sükan, geçtiğimiz yıl Bodrum Ortakent’teki bir plajda objektiflere takılmıştı. Oyuncu ve stilist, formda manzarasıyla dikkat çekmişti. Sükan, yaklaşık dört saatlik şezlong sohbeti daha sonrası sıcaktan bunalınca kendini serin sulara atmıştı.