Doğuş’un son hali Thomas Shelby’ye benzetildi!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
‘Gamsız’ ve ‘Ben Sensiz Ne Yaparım?’ üzere hit kesimlerin bulunduğu albümü ile bir periyoda damgasını vuran Doğuş, 2014 yılında Azeri sunucu Xosqedem Hidayetqizi ile hayatını birleştirmiş, bu evliliğinden iki oğulları dünyaya gelmişti.

Arda ve Arın isimli oğullarıyla birlikte gözlerden uzakta keyifli bir ömür süren Doğuş, toplumsal medya hesabından bir fotoğraf karesine yer verdi.

ESKİ HALİNDEN ESER KALMADI

Fotoğrafında iki çocuğu ile bir arada poz veren ünlü müzikçinin değişimi bakılırsanleri şaşırttı. Beyazlaşmış saçları ve değişen yüzüyle eski halinden eser kalamayan Doğuş’un bu halleri toplumsal medyada gündem oldu.

PİŞMANLIKLARINI ANLATTI

Doğuş, YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis’ programında, yetiştirme yurdundan kaçıp sokaklarda yaşamaya başladığı devirdeki pişmanlıklarını anlattı.

“SOKAKLARDA ÇOK BERBAT ŞEYLER YAŞADIM”

“Yurttan kaçtım. Ailemde bulamadığım sevgiyi sokaklarda bulduğumu sanıyordum. Sokaklardaki arkadaşlarımı kardeşim sandım fakat epeyce geçmeden bunun bir kusur olduğunu anladım. Sokaklarda hayli berbat şeyler yaşadım. Annemi bulacağım diye konuttan kaçtım. Konuttan kaçmak dünyanın en büyük yanılgısı. Bir fabrika var, arkadaşlar ‘çorapları çalalım, daha sonra da Antalya’ya gidelim’ dediler. Peynir ekmek üzere çorapları sattık.”

“Hırsızlık yaparak para kazanmaya çalışıyorduk. Antalya’da yattığımız yerde yakalandık, Bursa’ya kelepçeyle geldik. Çorap çaldığımız için 14 yaşında cezaevine girdim. O yıl bir daha bana orada taciz etmesinler diye cezaevinde kalbimden şişlendim.”

SON HALİ, OLAY OLDU
Eşi ve çocuklarıyla gözlerden uzak bir hayat yaşayan ünlü isim Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun’un sunduğu Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programına konuk oldu.

‘Gamsız’ ve ‘Ben Sensiz Ne Yaparım?’ üzere hit modüllerin sahibi, programdaki yeni imajıyla gündeme geldi. Toplumsal medyada fotoğrafları paylaşılan Doğuş, reyting rekorları kıran Peaky Blinders dizisindeki Thomas Shelby karakterine benzetildi.

Bu benzetme toplumsal medyayı ise ikiye böldü. “Ne alaka, İzzet Yıldızhan’a benzemiş” diyenler de vardı, “Onların Tommy’si var ise bizim de Doğuş’umuz var” diyenler de…