Denize atılanlara isyan etti! ‘Sapık üzere kornaya basıyorum’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Oyuncu ve müzikçi kimliğiyle magazin gündeminden düşmeyen, senelera meydan okuyan hoşluğuyla de her daim isminden kelam ettirmeyi başaran Hülya Avşar, geçtiğimiz haftalarda yürüyüşü sırasında kendisini görüntüleyen muhabirlere farklı haller sergilemişti.

“BİR MÜDDET KONUŞMAMA KARARI ALDIM”

Bir anda gerisini dönerek objektiflerden kaçan sanatçı, “Aman aman, sakın beni çekmeyin. Ben bir süre çekilmek ve konuşmak istemiyorum, lütfen” diyerek kaçmaya başlamıştı. Yansısı karşısında şaşıran muhabirlere ‘niçin?’ sorusunun cevabını da veren Hülya Avşar, “Yaptığım işleri herkes görüyor, benim anlatmama gerek yok” demişti.

“BALIKLARA BAKAR MISINIZ? NEFES ALAMIYORLAR”

Haftanın makul günlerinde Tarabya – Bebek ortası yürüyüş yapan Avşar, Yeniköy’de deniz kenarında görüntülendi. Denize atılan plastik atıkları inceleyen Avşar, “Balıklara bakar mısınız? Nefes alamıyorlar” diyerek sitem dolu kelamlar sarf etti.

“BUNLARI YAPANLARIN KONUTLARI DE BÖYLEDİR”

Sözlerine çabucak sonrasında, “Çok kötü bu biçimde bir pislik bu devranda, bilmiyorum. Birinci kez bu biçimde bir şeyle karşılaşıyorum. Kova ve kapaklara bakar mısınız? Bunlar plastik. Bunu yapanların meskenleri de bu biçimdedir, eminim” dedi.

“DERSİNİ VERECEKSİN”

“Denize atılan pislikler beni şaşırttı” diyen Hülya Avşar, “Bunu yapanı çevireceksin, sen ne yapıyorsun kardeşim, meskenine de yapıyor musun? deyip dersini vereceksin” biçiminde konuştu. Çevreci olduğundan bahseden Hülya Avşar, “kimi vakit otomobille giderken sapık üzere sokağa çöp atanlara kornaya basıyorum. Al onu oradan demeye başladım. Bu durum beni o kadar rahatsız ediyor ki, anlatamam” biçiminde konuştu.

PROGRAMA BAŞLIYOR

“yaşamımda her şey yolunda” diyen Hülya Avşar, televizyon programına başlayacağının muştusunu verdi. Avşar kızı, “Mart üzere başlıyoruz. Daha evvel yapılmış fakat bir daha yapacağımız bir şey. Bol kahkahalı, önemli bir iş olacak. 24 Mart’ta canlı olarak yayınlanacak. Heyetli bir iş olacak, fazla konuşturmayın beni” dedi.

PARTNERLERİ AŞİKÂR OLDU

Kanal D ekranlarında yayınlanacağı öğrenilen programın heyet koltuğuna oturmaya hazırlanan Hülya Avşar’ın partnerlerinin Büşra Pekin ve Kerem Alışık’ın olduğu öğrenildi.