Chanelle Hayes saç ektirdi: Kendimden nefret eder hale gelmiştim!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
İngiliz TV ünlüsü ve model Chanelle Hayes, alın kısmındaki saçlarının incelip dökülmeye başladığını fark edince devayı saç ektirmede buldu.

Hayes’in bu operasyona karar vermesine niye olan ise spor salonundan çıkarken bir paparazzi tarafınca çekilen fotoğrafı. Chanelle Hayes, fotoğrafı basında görür görmez alın bölgesindeki saçlarını kaybettiğini ve durumun epeyce da uygun gitmediğini fark ettiğini söz etti.

“KORKUNÇTU”
İngiliz The Sun gazetesine konuşan 34 yaşındaki yıldız, “Bu müthişti. 45 dakika boyunca spor yapmıştım ve fotoğrafta epey saçma görünüyordum. Yüzüm kızardı” dedi. Chanelle Hayes , ondan sonrasında da “Bütün bakılırsabildiğim saçlarımın ne kadar ince, cansız olduğu ve alın bölgemdeki saç kaybıydı” tabirlerini kullandı.

‘Big Brother’ isimli reality gösteri ile ismini duyuran Hayes, o fotoğrafın biroldukça gazetede yayınlanmasından daha sonra da toplum ortasına karıştığı vakit saçlarının dökülen bölgesini meraklı gözlerden saklayan modeller kullanmaya karar verdiğini söylemiş oldu.

Chanelle Hayes, gazeteye verdiği röportajda daha evvel yıllar uzunluğu süren çok kilolarıyla uğraşına de değindi. Uyguladığı beslenme ve spor programları işe yaramayınca devayı midesine kelepçe taktırmakta bulan Hayes, saç dökülmesinin ise bu durumla birebir olmadığını anlattı. Ünlü isim, “Fazla kilolarımı epey sorun etmemiştim. Bu mevzuda bir şeyler yapabileceğimi biliyordum. Lakin incelen ve dökülen benim saçlarımdı. Bu mevzuda ne yapabilirdim?” dedi.

“GÜVENİMİ YIKTI”
Saç kaybını gördükten daha sonra bir hafta boyunca spor salonuna gitmediğini söyleyen Hayes, şu tabirleri kullandı; “Kendimden nefret etmeye başladım. Bu durum sahiden benim kendime olan itimadımı yıktı.”

“YAĞMURLU GÜNLERDE SOKAĞA ÇIKAMADIM”
çabucak sonrasında toplumsal medyada itici yorumlar almaya başladığını belirten Chanelle Hayes, konuttan dışarı her adım attığında o saç kaybının diğerleri tarafınca görülebileceğinden korktuğunu söz etti. Hayes, ayrıyeten yağmurlu günlerde ise sokağa çıkamadığını da kelamlarına ekledi.

KAMUOYUYLA PAYLAŞMAYA KARAR VERDİ
Chanelle Hayes, bu bahse niye bu kadar odaklandığını da “Çünkü saç kaybını gizlemek zor” kelamlarıyla anlattı. Hayes, operasydaha sonrasındaki süreç hakkında da “Başlarda bebek saçları üzereydi, uzamaya başlaması iki ay sürdü” tabirlerini kullandı. Chanelle Hayes, bütün bunları 2020 yılında yaşadı. Artık saçları istediği üzere görünmeye başladığında da kamuoyuyla paylaşmaya karar verdi.