Büşra Develi’den Burak Deniz açıklaması: Kısmetimi kapatmayın

Bilgin

Global Mod
Global Mod
‘Şahmeran’ isimli dizide bir arada rol alan Burak Deniz ve Seranay Sarıkaya’nın aşk yaşadığı argümanı magazin kulislerine bomba üzere düşmüştü. Sarıkaya, mevzuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Deniz ile aşk yaşadığına ait söylentilerin gerçeği yansıtmadığını lisana getirmişti. Hoş oyuncu, “Hakkımda çıkan tez hakikat değildir. Lütfen canınız sıkıldıkça üzerimden tezler üretmeyin” tabirlerini kullanmıştı.

“BİZ O KADAR GERİ BAŞLI DEĞİLİZ”

Didem Soydan ve Burak Deniz, bir dargın bir barışık yürüttüğü ilgilerini ani bir kararla bitirmişti. Soydan ise mevzuyla ilgili olarak, “Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim toplumsal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar muhakkak palavra. Kendisinin de dediği üzere. Biz o kadar geri başlı beşerler değiliz. Özel hayatımızı konuşmuyoruz” tabirleri kullanmıştı.

“BURAK İLE ŞAHANE VAKİT GEÇİRİYORUM”

Ayrılıktan birkaç ay daha sonra barışan ikiliden Didem Soydan, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenmiş, “Burak ile olağanüstü vakit geçiriyorum, mutluyum” cümleleri ile sevgilisine övgüler yağdırmıştı.

ESKİ AŞKIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Didem Soydan’la bir dargın bir barışık münasebetinden daha sonra Deniz, 2018 yılında ayrıldığı Büşra Develi ile Taksim’de baş başa görülmüştü. seneler daha sonra bir daha bir ortaya gelen çiftin barıştıkları argüman edilmişti.

“BİR MÜDDET İSTANBUL’DA OLMAYACAĞIM”

Büşra Develi, evvelki gün Etiler’de bir yerden çıkarken görüntülendi. Yeni projeye başladığını söyleyen oyuncu, “bir süre İstanbul’da olamayacağım. Kent haricinde çekilecek bir projede yer alacağım. Dijital bir platformda yayınlanacak” dedi.

“AŞK ALIŞILMIŞ Kİ YOK”

Büşra Develi, “Burak Deniz ile aşk yinedan başladı mı?” sorusuna ise “Kesinlikle başlamadı. Karşılaştık yalnızca yolda. İkimiz de birbirimizin hayatında yer edinmiştik vaktinde. Son derece arkadaşça kahve içtik. Müsabaka diyebiliriz. ‘Bir kahve içelim’ dedik ve o günleri yad ettik. Lakin kelam konusu aşk olayı olağan ki yok. ömrümde da kimse yok. Ayrıyeten bu biçimde haberlerle benim kısmetimi de kapatmayın. Haydi başlığı da verdim” diyerek, kahkaha attı.?