Birinci defa sevgilisiyle görüntülendi! ‘Gözlerden uzak bir bağ yaşıyorum’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Celil Nalçakan, geçtiğimiz sene Serdar Ortaç’ın eski sevgilisi Seçil Gür ile aşk yaşadığı tezleriyle isminden kelam ettirmişti. İkilinin Cihangir’de bir arada taksiye binerken görülmesi, aşk tezlerini güçlendirmişti. Haklarında çıkan haberlerle ilgili rastgele bir açıklama yapmayan ikiliden Nalçakan, sonrasındasında sessizliğini bozmuştu. Bir görüntü çeken Nalçakan, şu tabirleri kullanmıştı:

Birkaç gündür Magazin sitelerinde çıkan haberler var. Bunlarla ilgili bir iki kelam etmek isterim… Beşerler, bir bayan ve bir erkek arkadaş olabiliyor. Genelde de oluyor aslına bakarsan. Dünyanın her yerinde oluyor, vallahi… Oluyor yani. Ayrıyeten da sevdalanmak dünyanın en hoş şeyi. İnsan sevdalansa niçin saklasın bu biçimde bir şeyi? diye düşünüyorum. Seçil sahiden epey hayli severim, epey değerli arkadaşımdır. Ayrıyeten sesine de hayranım kendisinin. bunun haricinde bir durum da yok.

SEÇİL DE PAYLAŞTI

Nalçakan’ın çektiği görüntüyü kendi toplumsal medya hesabından da paylaşan Seçil Gür, ünlü oyuncuya “Var ol babuşum” diye seslenmişti.

“BİZİMKİ SET KARDEŞLİĞİ”

Ardından, ünlü ismin Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu ile yakınlaştığı konuşulmaya başlanmıştı. Nişantaşı’nda görüntülenen ikili, rol aldıkları dizinin set içinde öğlen yemeği için yakındaki bir restorana gitmişti. Basın mensuplarıyla konuşan ikiliden Nalçakan, ortalarında çıkan aşk argümanlarına; “yaşamımda kimse yok, yalnızım. Bizimki set kardeşliği” diyerek son noktayı koymuştu.

SEVGİLİSİYLE EL ELE

Kafa mecmuası, dün gece Kuruçeşme’de 100’üncü sayısını kutladı. Partiye sanat ve spor topluluğunun ünlü isimleri katıldı. Celil Nalçakan, sevgilisi ile birinci defa el ele aktifliğe katıldı.

Basın mensuplarıyla konuşan 44 yaşındaki oyuncu, “7-8 yıldır bu mecmuada yazıyorum. Yapmaktan da gurur duyduğum en değerli işlerimden birisi. Günümüzde basılı bir yapıtın 100’üncü sayıya ulaşması mükemmel bir şey” dedi.

Dizi ve tiyatro projelerinin devam ettiğini söyleyen Nalçakan, rol aldığı ‘Bursa Bülbülü’ sineması hakkında, “Çok hoş bir iş oldu. Verdiğimiz emeğe değdi. Sinema altı haftada bitti, ben dört haftasında vardım” sözlerini kullandı.

“MUTLU OLUYORUZ”

İlişkisinin epey hoş gittiğini belirten ünlü oyuncu, “Ben gözlerden uzak bir münasebet yaşıyorum. bu biçimde vakit içinderda ve özel durumlarda da birlikte çıkıyoruz. Keyifli oluyoruz” biçiminde konuştu.