Azra Akın: Yeterli niyetimin kurbanı oldum

Bilgin

Global Mod
Global Mod
“Umudum Olur musun? Derneği’ne bağış yapacağız” diyerek para toplayan ödül merasimi yetkililerinin ortadan kaybolduğu sav edilmişti. Dernek lideri Azra Akın, dolandırıcılık argümanlarıyla ilgili ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına konuşmuştu.

Gecenin organizatörü Burak Akan ile provalarda karşılaştığını belirten Azra Akın, bağış ayrıntısının altını çizerek, “Bu ödül merasimi ‘Umudum Olur musun? Derneği’ için bir bağış gecesi olacaktı bununla birlikte. Zira biz beşerler, çocuklar, gençler için çalışan bir derneğiz. Dernek olarak bu biçimde aktiflik yapmak hoş oluyor, bağış toplanabiliyor. bu türlü olunca biz kabul ettik fakat gördük ki verilen kelamlar tutulamadı, tutulmadı” diyerek, sitem etmişti.

“BU BAĞIŞLAR GELMEDİ”

Ödül merasiminin sekizinci sefer yapıldığını ve belediye ile işbirliği içerisinde olduğunu bildiği için inanç duyduklarını anlatan Akın, ödül gecesinden daha sonra bağışların gelmediğini lisana getirerek, “Değerli dostlarımız bize dayanak oldular, sanat yapıtlarını bağışladılar. Ona karşın bu bağışlar gelmedi. Burada en kıymetli mevzu kelamların tutulmaması” halinde konuşmuştu.

“DAHA DİKKATLİ DAVRANIYORUM”

Akabinde gazetecilerin “Geçtiğimiz aylarda sunucusu olduğunuz bir ödül merasiminin dolandırılma haberleri çıktı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?” sorusuna Akın, “Bu hususla ilgili türel yollara başvurduk. kararınu bekliyoruz. Artık her işte daha dikkatli davranıyorum ve davranacağım, daha fazla konuşmayalım bu husus hakkında” demişti.

“UMARIM ADALET YERİNİ BULUR”

Azra Akın, geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülendi. Akın, geçtiğimiz aylarda başına gelen bahtsız olayla ilgili, “İnsanlara yardım etmeye çalışırken uygun niyetimin kurbanı oldum. Gerekli davalar açıldı, artık benim bir şey demem gerçek olmaz” dedi. Muhabirlerin “20 bin dolarlık bir mağduriyet var sizin tarafınızda sanırım” açıklamasına Akın, “Ben rastgele bir fiyat vermemiştim lakin menajerim mağdur edildi, onun parası alındı. Umarım adalet yerini bulur” dedi.

YENİ PROJE MUŞTUSU

Yeni projelerinden de bahseden Akın “Seçmeler için birkaç projeye deneme çekimleri gönderdim, bekliyorum ben de gelecek sonuçları, setleri epeyce özledim” dedi.?