Aleyna Tilki: Başımdan sallaya sallaya yapıyorum!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
2016’da Emrah Karaduman’ın ‘Cevapsız Çınlama’ modülüyle rekor kıran, 2017’de birinci solo müziği ‘Sen Olsan Bari’yi yayımlayan, müzik dünyasında son yılların en çok konuşulan isimlerinden olan Aleyna Tilki, Etiler’de objektiflere yansıdı.

15 Nisan’da müzikseverlerle buluşturacağı İngilizce müziği ‘Take It or Leave It’ için çalışmalarını sürdüren Tilki, set daha sonrası yemek yemek için soluğu bir restoranda aldı. Yeri girerken görüntülenen ünlü popçu, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“ZOR BİR KLİPTİ”
Yorgun olduğunu tabir eden Tilki, çekilmelerin sorulması üzerine, “Zor bir klipti. Hem profesyonel olması, tıpkı vakitte amatör hissi muhafazası gerekiyordu. O da biraz güç bir şey. Kıyafetleri, sound’u… Hepsinde bu istikrar olması gerekiyordu. Bu durum bizi zorladı fakat epey hoş oldu. Çok heyecanlıyım, az kaldı” açıklamasını yaptı.

Daha evvel “Kendi odamda, kendi garajımda, motosikletli arkadaşlarımla çekiyorum. Çok eğlenceli olacak” yorumunda bulunduğu yeni klibinin direktörlerinden birinin kendisini olduğunu lisana getiren Tilki, “Çok ayrıntı vermeyeyim. Çıkınca bakılırsaceksiniz” demekle yetindi.

“KOREOGRAFİ ÜZERE Mİ DURUYOR?”
Aleyna Tilki’nin evvelki gün 2.8 milyon takipçisinin bulunduğu toplumsal medya hesabından paylaştığı ve 600 binden çok izlenen dans imgeleri epey konuşulmuştu. Müzikçi, basın mensuplarının “Danslarınız size mahsus mü, yoksa dans takımıyla mi çalışıyorsunuz?” sorusuna, “Yok ya! Koreografi üzere mi duruyor? Orada başımdan sallaya sallaya yapıyorum” cevabını verdi.

“LONDRA HAYATIMIN BİR PARÇASI”
İngiltere’de yaşayan ve argümanlı pozlarıyla isminden sıkça kelam ettirmeyi başaran oyuncu arkadaşı Selen Yereli’yle çektirmiş olduğu fotoğraflarla da gündeme gelen Tilki, “Londra’da olmayı epeyce seviyorum. Orada da arkadaşlarım ve meskenim var. Orası da hayatımın bir parçası” tabirlerini kullanmıştı.

“BEN ALEYNA TİLKİ’YİM”
Meslektaşı Serdar Ortaç’ın “Popun hükümdarı benim” açıklaması hatırlatılan genç müzikçi, “Siz de kraliçesi benim diyebilir misiniz?” sorusuna, “Ben popun bir şeyi değilim. Rock müzik de yapıyorum, türkü de, arabesk de, yabancı müzik da söylüyorum. Beni bir kalıba sokmayın. Kraliçe bile özgürlüğümü kısıtlayacak bir şey. Ben Aleyna Tilki’yim” yanıtını vermişti.