Yasemin Özilhan’ın üslubu dikkat çekti

Bilgin

Global Mod
Global Mod
İş insanı İzzet Özilhan ile evlenmesinin akabinde ekranlardan uzaklaşan oyuncu Yasemin Özilhan, toplumsal medya hesabını faal olarak kullanan ünlü isimler içinde yer alıyor.

Yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettiren sosyetik hoş, geçtiğimiz haftalarda Kaz Dağları’nda tabiat ile baş başa bir tatil yapmıştı.

Ayvacık Ahmetçe Köyü’nde bir butik otelde sakinliğin tadını çıkaran ünlü isim, patika yollarda uzun yürüyüşlere çıkmıştı. İki çocuk annesi Özilhan, ormanda huzur bulmuştu.


TARZI DİKKAT ÇEKTİ

Giysi şekliyle da sık sık isminden kelam ettiren Özilhan, toplumsal medya hesabından yayınladığı son karelerle dikkatleri üzerine çekti. Bol pantolon ve ceketle kamera karşısına geçen ve paylaşımına “bakılırsav için” notunu düşen 37 yaşındaki eski oyuncunun tarzına yorum yağdı.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Kimi takipçilerini Yasemin Özilhan’ın kombinini epeyce beğenirken kimi toplumsal medya kullanıcıları ise hoşlanmadı. Ünlü isme, “Fotoğrafı görünce süper diye iç geçirdim”, “Tarz işte bu” üzere yorumlar gelirken beraberinde, “niçin o pantolon anlatsana biraz”, “Bence şık değil” üzere yorumlar geldi.


“ÇOCUKLA ÇALIŞMAK ZOR”
Öte yandan ‘Doktorlar’ dizisindeki ‘Ela’ karakteri ile tanınan ve anne olduktan daha sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan, setleri özleyip özlemediği sorusuna şu karşılığı vermişti:

”Çok değişmiş, artık karavanlar var bu biçimde yoktu. Çift takım çalışıyorlar. Daima sette telefonum çalıyordu kızlar anne ne vakit geliyorsun o yüzden çocukla çalışmak sıkıntı.”