Tuğba Özerk: Bizim meslekteki hanımefendilerin evli kalmaları sıkıntı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Tuğba Özerk, 30 Haziran 2021 tarihinde aile içinde gerçekleşen sade bir nikâh merasimiyle Gökmen Tanaçar’la evlenmişti. Müzikçi, “Gökmen de, ben de çocuk sahibi olmak hayli istiyoruz. Kim çocuk istemez ki” sözlerini kullanmıştı. Eşinin kelamlarını destekleyen Gökmen Tanaçar da “Tuğba üzere hoş, düzgün kalpli bir kız çocuğumun olmasını epey isterim” formunda konuşmuştu.

“BOŞANMAK DÜNYANIN SONU DEĞİL”

Özerk, iş insanı ile geçtiğimiz eylül ayında boşanacaklarını, “Anlaşamadık hayli keyifli olsun. Boşanmak dünyanın sonu değil” kelamlarıyla duyurmuştu. Çift, beş dakika süren davada tek celsede boşanmıştı. ?

“YAPACAK BİR ŞEY YOK”

Tuğba Özerk, duruşma daha sonrası, “Anlaşmalı olarak boşandık. Dört yıla yakın bir beraberlik sona erdi. Üzücü bir şey olağan ki, hiç kimse istemezdi bu biçimde bir şey, yapacak bir şey yok. Karşılıklı bir talebimiz olmadı” demişti.. Gökmen Tanaçar ise duruşma daha sonrası açıklama yapmamıştı.

Ünlü müzikçinin avukatı, “Tuğba Hanım ve Gökmen Beyefendi hiç bir nafaka talebi, mal varlığı menfaati olmaksızın boşandılar” halinde konuşmuştu.

“SEVEREK EVLENDİLER”

Gökmen Tanaçar’ın avukatı ise “Taraflar severek evlendiler. Evlilikleri muhakkak bir süre sürdü. Anlaşamadılar, ikisi için de iyi olsun” tabirlerini kullanmıştı.

BOŞANMAYI DANSLA KUTLADI

Tuğba Özerk, son olarak Sefo’nun Isabelle müziğiyle dans ederek kısa müddette gündem olmuştu. bir fazlaca toplumsal medya takipçisi Özerk’in paylaşımına, “Boşandım memnunum mu demek istemiş?” yorumunda bulunmuştu.

“HAREKETLİ BİR KONSER TAKVİMİNE GİRİYORUZ”

Tuğba Özerk, evvelki akşam Ulus’taki Ulu Orta Restaurant’ta sahne aldı. İstanbul’da uzun vakitten daha sonra konser dışında yer programı yaptığını belirten Özerk, “Mekan dolu bir daha, bütün sevenlerime teşekkür ediyorum. Hareketli bir konser takvimine giriyoruz ” dedi.

“ARTIK EVLENMEYECEĞİM”

2.5 yıllık evliliğini geçtiğimiz ay mutabakatlı olarak bitiren, Özerk, “İşimi epey seviyorum. İşimde olmak bana en büyük memnunluğu veriyor. Daha keyifli olduğum bir yer yok. ötürüsıyla artık evlenmeyeceğim ben. Artık evlenmeyi düşünmüyorum. Bu işleri yapamadık. Daha doğrusu bizim meslekte hanımefendilerin evli kalmaları pek olmuyor galiba… Daha güç olduğunu düşünüyorum. Ben epeyce memnunum. Herkes memnun olsun” dedi. ?