Survivor’a dayanamayan Berdan Mardini: O arkadaşı yakalarsam öpeceğim!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor’ın yeni dönem takımında yer alan Berdan Mardini, sıhhat problemleri sebebiyle fenomen müsabakadan çekildi. Ilıcalı, geçtiğimiz pazar gecesi gerçekleşen ada kurulunda ünlü müzikçiyle birlikte eski model Seçkin Piriler’in sürpriz vedasını da duyurdu.

“ZORLUĞU TAM OLARAK HİSSETTİĞİMİZ BİRİNCİ HABER”

Ünlülerin kurulunda beraberyiz. Açıklayacağım kimi hususlar var. Bu sene epeyce güç geçeceğini söylemiş olduğimiz Survivor ile ilgili zorluğu tam olarak hissettiğimiz birinci haberi veriyorum. Bizim için yarışmacıların sıhhati epey değerli. Berdan Mardini bugün prestijiyle Survivor’a devam edemeyecek. Berdan Mardini, Survivor’a veda etmiş durumda. Maalesef bir yarışmacımız daha devam etme talihinin olmadığını bize iletti. Bu kaidelerde zorlanıyor dediğimiz isimlerden birini açıklamak durumundayım. O da sevgili Seçkin.

BERDAN MARDİNİ’NİN GÖZYAŞLARI

Survivor macerası yalnızca 15 gün süren Berdan Mardini, evvelki gün yurda döndü. Dominik’ten gelen 44 yaşındaki müzikçinin, annesi ve çocuklarıyla birinci buluşması his dolu anlara sahne oldu. Gözyaşlarına hakim olamayan Mardini, “Evlatlarımdan, ailemden 15 gün de olsa uzak olmam beni en epeyce zorlayan şey oldu” dedi.

“KOKONAT YEMEKTEN CIRCIR OLDUM”

Sakallı imajı ve zayıflamış hali dikkatlerden kaçmayan Berdan Mardini, şu tabirleri kullandı:

15 günlük müddet zarfında altı kilo verdim. Anamın yemeklerine hasret kaldım. Kokonat yemekten daima cırcır oldum. Ben size daha ne söyleyeyim arkadaşlar. Daima rivayettir dolaşır ya ‘Orada kesin arttan yemek veriyorlardır’ diye. O söyleyen arkadaşı yakalarsam öpeceğim. 1-2 hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik orada artık.

ŞAFAK SEZER ‘İLK HAFTA ELENİR’ DEMİŞTİ!

Mardini’nin arkadaşları Survivor 2023’ten bir hafta evvel Beşiktaş’ta veda yemeği düzenlemişti. Şafak Sezer de yemeğe katılanlar içindeydı. Basın mensuplarına açıklama yapan ünlü komedyen, kameralar önünde yakın arkadaşı ile dikkat çeken bir argümana girmişti.

Sezer’in “Umarım finale kadar gidersin lakin argüman ediyorum ki Berdan birinci haftadan elenir. Bir bakarsınız ‘Ben geldim keke’ diye gelir” kelamları kahkahalara niye olmuştu. Berdan Mardini ise “Hodri meydan! Yüklenirsem finali yüzde 90 görürüm” karşılığını vermişti.

İLK HAFTA ÜMİT ERDİM GİTTİ

Şafak Sezer’in birinci hafta argümanı tutmadı, ancak Berdan Mardini bir hafta daha sonra Survivor’a veda etti. Yarıştan elenen birinci isim ise bir daha ünlüler ekibinde yer alan oyuncu Ümit Erdim oldu.