Şeyma Subaşı’ndan imalı paylaşım!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Şeyma Subaşı, 5 Haziran’da Ibiza’da tatilde oldukları sırada romantik bir evlilik teklifi almış, bu anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. Bağlantısıyla magazin gündeminde düşmeyen 31 yaşındaki fenomen, Mohammed Alsaloussi’ye ‘Evet’ demişti.

İtalyan Dj Guido Senia ile ayrıldıktan daha sonra memnunluğu Mısırlı iş insanında bulan Şubaşı, nikah masasına oturmak için gün sayarken, sürpriz biçimde Meedo’dan ayrıldığını duyurmuştu.

“SAYGI VE ANLAYIŞ RİCA EDİYORUM”

Ünlü isim, daha sonrasında Instagram hesabından, “Sizlerin de bildiği ve şahit olduğu üzere yaklaşık 1.5 yıldır Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız beraberliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma sonucu aldık. Her ilgide olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar kararı bağlantımızı sürdüremeyeceğimize karar verip hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz kıymetli takipçilerim ve basın mensuplarının hürmet ve anlayışını rica ediyorum” açıklamasını yapmıştı.

“SEVGİLİSİNİN DEDİKODUSUNU YAPTI” ARGÜMANI

Şeyma Subaşı, “Saygı çerçevesinde münasebetimizi bitirdik” dese de, olayın perde gerisinin hiç de o denli olmadığı tez edilmişti. Teze bakılırsa; Şeyma, arkadaşlarıyla Meedo’nun dedikodusunu yaptı. Bunu öğrenen Mohammed Alsaloussi, sevgilisiyle tartışmaya başladı. Özür dilemek yerine “Ben Türkiye’ye dönüyorum” diyen Subaşı, toplumsal medyadan ayrıldıklarını duyurdu.

Subaşı’nın ayrılık atağından daha sonrası Meedo’dan karşı atak gecikmediği de öne sürülmüştü. İş beşerinin, Şeyma’ya armağan ettiği arabayı geri istediği konuşuluyordu.

AŞKINI KOLUNA KAZITMIŞTI!

bir arada oldukları periyotta Meedo’yu İstanbul’a getiren ve ondan nişanlım diye bahseden Subaşı, Şubat 2021’de Instagram üzerinden yeni dövmelerini takipçileriyle paylaşmıştı. Dövmeler içinden bilhassa bir tanesi dikkat çekmişti. Şeyma Subaşı’nın, sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin ismini ‘Meedo’ diye koluna dövme yaptırdığı ortaya çıkmıştı.

SON İZ DE GİTTİ!

Bir dargın bir barışık aşklarını bitiren ikilinin bir daha bir ortaya gelip gelmeyeceği merak konusu olurken, Şeyma Subaşı son atağı ile “Artık geri dönüş yok” iletisi vermişti.

Evvel memnunluk pozlarını kaldıran fenomen, Meedo’ya dair son izi de silmişti. 1.5 yıl evvel Meedo’nun ismini koluna kazıtan Subaşı’nın, Instagram’ın kıssa kısmından yayınladığı görüntü ile dövmesinin üstünü kapattığı ortaya çıkmıştı.

ESKİ AŞKINA GÖNDERME Mİ YAPIYOR?

Tüm bunların akabinde Subaşı’nın yaptığı yeni bir paylaşım, fenomen ismin hala eski aşkını bâtın gizli takip ettiği ve ona göndermede bulunduğu argümanlarını da birlikteinde getirdi.

Alsaloussi, geçtiğimiz gün Instagram hesabının kıssalar kısmından kucağında bir bebekle çekilen fotoğrafını yayınlayarak, “Saf memnunluk, sevgi ve neşe” yazdı.

SAATLER daha sonra PAYLAŞTI

Subaşı ise Meedo’nun bu paylaşımından yalnızca birkaç saat daha sonra kızı Melisa ile çekilen bir karesini tıpkı biçimde toplumsal medya hesabının öyküler kısmından yayınlayarak, “Yanına geliyorum, benim en safım…” notunu yazdı.

Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı, toplumsal medya kullanıcıları tarafınca Mohammed Alsaloussi’ye bir gönderme olarak yorumlanırken, ünlü ismin eski aşkıyla barışmak istediğini düşünenler de oldu.

“TAKDİR EDİLİYORUM”

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz ay da Londra sokaklarında çekilen fotoğrafına yazdığı notla dikkat çekmeyi başarmıştı. Bir çocuk annesi, 40 binden çok beğeni alan fotoğrafına, “Sevgili Londra, fazlaca fazla fotoğraf çekmiyorum… Telefonumla uğraşmıyorum, daha az uyuyorum. Lakin eski dostlarımla, en güzel arkadaşlarımla vakit geçirmek… Çok takdir ediliyorum. Her yerde beni yürekten önemseyen güzel arkadaşlarım var” diye yazmıştı.

Takipçileri, bir daha Meedo’ya gönderme yaptığını düşünülen Subaşı’na, “Sen daha hoşlarına layıksın prenses”, “İyi laf söylemiş” ve “Sen arkadaşlarına fazla güvenme” üzere yorumlar yapmıştı.

“KENDİNE GÜVENMEKTEN DAHA DEĞERLİ BİR ŞEY YOK”

Şeyma Subaşı, öncesinde ise ayrılık daha sonrası denizde çekilmiş bir karesini paylaşarak, altına da çarpıcı bir not düşmüştü.
Şeyma, “Kendini gereğince sev ve hürmet duy. Her anın değerini bil. Bu hayatta saf, nazik ve güzel bir ruha sahip olmak ve kendine güvenmekten daha değerli bir şey yok” tabirlerini kullanmıştı.

Toplumsal medya kullanıcıları, Subaşı’nın bu paylaşımına, “Eski sevgilin saf, nazik ve düzgün bir ruha sahip değil miydi?” biçiminde yorumlarda bulunmuştu.