Şeyma Subaşı’ndan ‘Eski sevgilisinin aldığı lüks ikramları sattı’ argümanına yanıt!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Şeyma Subaşı, 5 Haziran’da Ibiza’da tatilde oldukları sırada romantik bir evlilik teklifi almış, bu anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. İlgisiyle magazin gündeminde düşmeyen 31 yaşındaki fenomen, Mohammed Alsaloussi’ye ‘Evet’ demişti.

İtalyan Dj Guido Senia ile ayrıldıktan daha sonra memnunluğu Mısırlı iş insanında bulan Şubaşı, nikah masasına oturmak için gün sayarken, sürpriz biçimde Meedo’dan ayrıldığını duyurmuştu.

“SAYGI VE ANLAYIŞ RİCA EDİYORUM”

Ünlü isim, daha sonrasında Instagram hesabından, “Sizlerin de bildiği ve şahit olduğu üzere yaklaşık 1.5 yıldır Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız beraberliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma sonucu aldık. Her bağlantıda olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar kararı ilgimizi sürdüremeyeceğimize karar verip hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz pahalı takipçilerim ve basın mensuplarının hürmet ve anlayışını rica ediyorum” açıklamasını yapmıştı.

Ekonomik olarak zorlandığı tez edilen Subaşı’nın eşyalarını satmaya başladığı konuşulmaya başlandı. Şeyma Subaşı’nın, eski eşi Acun Ilıcalı ve Mohammed Alsaloussi’nin kendisine ikram ettiği kıymetli çanta, saat ve kıyafetleri tek tek satmaya başladığı argüman edildi. Para kazanmak için bu formülü denediği tez edilen Subaşı’nın artık replika eserler kullandığı da söylentiler içinde.

“GÜNE PALAVRA BİR HABERLE UYANDIM”

Hakkındaki savlardan dolayı gündem olan Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla tüm söylentileri yalanladı. Subaşı, açıklamasında şu sözleri kullandı: “Bugün hakkımda çıkan yeni bir palavra haberle uyanmışken bu vesileyle sizlerle hoş bir haberi paylaşmak istedim. Yarın, şimdiye kadar yaptığımız üzere kendi kıyafetlerimden seçtiğim modülleri sokak hayvanları faydasına satışa çıkarmak üzere hesabıma yükleyeceğiz.”

“EŞYALARIMI KENDİ ÇIKARIM İÇİN SATMA NİYETİM OLMADI”

“Benim bugüne kadar şahsî eşyalarımdan hiç birini kendi çıkarım uğruna satmak üzere bir fikrim hiç olmadı. Allah da hiç bir vakit bu duruma düşürmesin. Son senelerda almanın değil paylaşmanın daha pahalı olduğunu dünyamızı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için sürdürülebilirliği ön plana çıkarmak gerektiğini her seferinde lisana getiriyorum. Yani keşke herkes bize verilen bu hoş aklı ‘daha faydalı ne yapabilirim’ diye düşünerek kullansa. Her her neyse, palavra haberinizin vakit içindeması için ayrıyeten teşekkürler.”

AŞKINI KOLUNA KAZITMIŞTI!

birlikte oldukları periyotta Meedo’yu İstanbul’a getiren ve ondan nişanlım diye bahseden Subaşı, Şubat 2021’de Instagram üzerinden yeni dövmelerini takipçileriyle paylaşmıştı. Dövmeler içinden bilhassa bir tanesi dikkat çekmişti. Şeyma Subaşı’nın, sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin ismini ‘Meedo’ diye koluna dövme yaptırdığı ortaya çıkmıştı.

SON İZ DE GİTTİ!

Bir dargın bir barışık aşklarını bitiren ikilinin bir daha bir ortaya gelip gelmeyeceği merak konusu olurken, Şeyma Subaşı son atağı ile “Artık geri dönüş yok” iletisi vermişti.

Evvel memnunluk pozlarını kaldıran fenomen, Meedo’ya dair son izi de silmişti. 1.5 yıl evvel Meedo’nun ismini koluna kazıtan Subaşı’nın, Instagram’ın kıssa kısmından yayınladığı görüntü ile dövmesinin üstünü kapattığı ortaya çıkmıştı.