Serdar Ortaç: Evlilik ruh hastalarının işi!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Pop müziğin başarılı isimlerinden Serdar Ortaç, son senelerda hafızalarda yer eden kesimleri ve sahne performansından epeyce özel ömrü ve çıkışlarıyla gündem oluyor. Geçtiğimiz günlerde meskeninin önündeki gürültüden rahatsız olan ünkü isim, çekim yapan sinema takımını görüntüye alıp, “Eve 5’te geldim, yalnızca 3 saat uyudum. MS hastası adama yaptıklarına bakın” notuyla paylaşmıştı. Site idaresine ve sinema takımına ağır kelamlar sarf eden Ortaç, kısa mühlet daha sonra görüntüyü silmişti. Sanatçı, bu sefer Ankara konserinde dikkat çeken açıklamalara imza attı.

“SEKİZ SENE daha sonra BENİ ŞUTLADI!”

Sahneye iki dansçısıyla çıkan Serdar Ortaç, beş yıl evli kaldığı eski eşi Chloe Loughnan’ı gece boyunca lisanından düşürmedi.

Sekiz sene daha sonra şutladı beni. Evliliği beceremedim. Memnunluğu buldum da şikayet mi ettim? Annem ‘Sarışınlardan uzak dur, sarışınlara bulaşma’ demişti, dinlemedim. Eşim sarışındı, sevgilim sarışındı.

SAHNEDE ALKOL ALIP SİGARA İÇTİ!

Şarkı ortalarında kadın-erkek münasebetleri hakkında espriler yapıp, kendi ömrüyle esprilerini bağdaştıran Serdar Ortaç’ın, hastalığına ve aldığı ilaçlara karşın sahnede alkol alıp, sigara içmesi dikkat çekti.

TEK BAŞINA AYAKTA DURAMADI!

Sahneye birinci çıktığında tek başına ayakta durabilen Serdar Ortaç, kısa mühlet daha sonra yalnızca dansçılarına ve sandalyeye tutunarak ayakta durabildi. Popçu, dansçıların sayesinde ayakta durarak, konseri tamamladı. Sahne programını bitirdikten daha sonra kulise geçen Serdar Ortaç için tekerlekli sandalye getirildi ve ünlü popçu yerden tekerlekli sandalyeyle çıkarıldı.

“ÖLÜNCE BEDELİMİ ANLAYACAKSINIZ”

Serdar Ortaç, geçtiğimiz ay Ataşehir’de bir yerde müzikseverlerle buluşmuştu. MS hastalığı ile gayret eden sanatçı, sıhhat durumu hakkında sevenlerine müjde verirken, kelam muharriri kimliğine vurgu yapmıştı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Ortaç, “Şükürler olsun ki artık sıhhatim yerine geldi, keyfim de yerinde. Bu gece bir arada unutulmaz bir geceye şahitlik edeceğiz” demişti. Tıpkı vakit kelam müellifi olan müzikçi, “Ben ölünce bedelimi anlayacaksınız. bu biçimde ‘Bu adam bu müzikleri nasıl yazmış?’ diyeceksiniz” diyerek, sahnesini alkışlar eşliğinde noktalamıştı.