Selena Gomez, Hailey Bieber ile gündem olan pozu hakkında birinci sefer konuştu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ünlü model Hailey Rhode Baldwin Bieber, Justin Bieber ile birinci kere müzikçinin 2010 yılından beri aşk yaşadığı meslektaşı Selena Gomez ile ayrıldığı Aralık 2015 tarihinde bir ortaya gelmişti. Lakin ikili hayli sürmeden 2016 yılında ayrılmış; Bieber, Sofia Richie ile yeni bir alakaya başlamıştı. Richie ile de aradığı memnunluğu bulamayan Justin, Kasım 2017’de yeniden Selena Gomez ile birlikte görüntülenmişti. İkili kısa müddet daha sonra ise tekrar bir ortaya gelmemek üzere yollarını ayırmıştı.

Kanadalı Justin Bieber ile ABD’li Hailey Baldwin, yaşananların akabinde Haziran 2018’de yeniden bir ortaya gelmiş ve kısa müddet daha sonra nikah masasına oturmuştu. Bieber’ın hayranları bu gelişme müziğinde adeta şoke olmuş, Hailey’nin müzikçi ile Selena ortasına girdiği sav edilmişti.

İLK KERE KONUŞTU

Hailey Rhode Baldwin Bieber; dört yıldır keyifli bir evlilik sürdürdüğü eşi Justin Bieber’ı, uzun yıllar aşk yaşadığı Selena Gomez’den ‘çaldığı’ tezleriyle ilgili geçtiğimiz haftalarda birinci defa konuşmuştu. Model, Alexandra Cooper’ın ‘Call Her Daddy’ isimli podcast programına katılarak, ayrılmalarının akabinde Gomez’le kısa bir süreliğine bir daha bir ortaya gelen lakin bağlantısını yürütemeyen Bieber’la olan evliliğine dair dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

“NELER OLDUĞUNU BİLİYORDUM”

Model, erhangi biriyle beraberyken Justin’le asla aşk yaşamadığını ve onu ‘Selena’dan çalmadığını, birinin bağınızı bozacak bir karakterde olmadığını’ söylemişti. Biber’ın kendisine evlilik teklifinde bulunmadan evvel Selena Gomez ile ‘defterini kapattığını’ belirten Hailey, şu sözleri kullanmıştı:

Bence nişanlanması, evlenmesi ve ömrüne devam etmesi Justin için olabilecek en uygun şeydi. yeniden bir ortaya geldiğimizde neler olduğunu biliyordum. Aklımın bir köşesinde ‘Acaba bu hakikaten onun için bitti mi?’ diye düşünürken asla Justin’le aşk yaşamak, nişanlanmak ve evlenmek istemezdim. Selena ile olan alakası büsbütün bittiği için bir ortaya gelebildik.

“SELENA’YA HÜRMET DUYUYORUM”

New York Post’ta yer alan habere bakılırsa; Justin ile evlendikten daha sonra Selena ile konuştuğunu açıklayan Hailey, Gomez’in kendisine ‘hiç bir şey borçlu olmadığını’ da belirterek şu biçimde demişti:

İkimiz de kimseye hürmetten diğer bir şey borçlu değiliz. Selena’ya epeyce hürmet duyuyorum ve ortamızda rastgele bir mevzuda bir beklenti olmadığını düşünüyorum. Etrafımızdaki herkes neler olduğunu biliyor ve ortamızda bir sorun yok. Tüm bunlardan netlik ve hürmetle uzaklaşabiliriz. Bu bana huzur verdi.

SAMİMİ POZ

Aralarının berbat olduğu sanılan Hailey Bieber ve Selena Gomez’in bu açıklamaların akabinde verdikleri samimi poz ise toplumsal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bir davette kamera karşısına geçen Bieber ve Gomez’in yanak yanağa durması, ünlü isimlerin hayranlarını şaşırtmıştı.

“HAILEY İLE POZ VERMENİN KISSASI NEYDİ?”

Tüm bunların akabinde Selena Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber’ın eşi Hailey Bieber ile çekildiği, toplumsal medyada viral fotoğrafın ‘önemsiz’ olduğunu savundu.

Vulture’a verdiği röportajda, müzikçi ve oyuncuya; “Hailey Biber ile poz vermenin öyküsü neydi? Halka açık bir biçimde ‘yaşamımıza devam ediyoruz’ bildirisi vermenizin hayli kuvvetli bir şey olduğunu düşündüm” sorusu yöneltildi.

Ünlü isim, bu soru karşısında; “Teşekkür ederim. Bu fotoğraf değerli bir şey değil” demekle yetindi.